Alanyalı turizmciler MITT Moskova Turizm Fuarı'nda

Alanya'nın da büyük heyecanla beklediği MITT Moskova Turizm Fuarı kapılarını açtı. Alanya standının ziyaretçileri arasında Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve 'Rusya'nın Tarkan'ı olan ünlü şarkıcı Avraam Russo da vardı 

banner404

ALANYA Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD), Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) ile Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) yöneticileri ile çok sayıda Alanyalı turizmci, bugün başlayan MITT Moskova Turizm Fuarı’nda Alanya tanıtımına başladılar. Dev fuarda Türkiye holünün açılışını Moskova'da bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş yaptı. 
Moskova'da bulunan Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da dev fuarı ziyaret etti. Bakan Çavuşoğlu, Alanya standını da ziyaret ederek Alanyalı turizmcilerle sohbet etti. Bakan Çavuşoğlu, Alanya standıyla özel olarak ilgilendi. Alanya standını ziyaret edenler arasında 'Rusya'nın Tarkan'ı olan ünlü şarkıcı Avraam Russo da vardı. Aynı zamanda ALTAV Başkanı da olan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de MITT Moskova Turizm Fuarı'na katılmak için Rusya'da bulunuyor. ALTAV Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kamburoğlu, Alanya Sağlık Turizmi Derneği (ALSTUD) Yönetim Kurulu Üyesi Gürol Birgen, CHP'li Alanya Belediye Meclis Üyesi Eray Erdem, Elite Group sahiplerinden Mevlüt Görücü ve SKAL Alanya Başkanı Mehmet Nedanlı MITT Moskova’daki Alanya standında sabah saatlerinden itibaren yerlerini aldılar. 15 Mart akşamı sona erecek fuarda Alanya, yaklaşık 50 metrekarelik özel tasarlanmış stantta Rus ziyaretçilere ve dünyanın dört bir yanından katılan acentecilere tanıtılıyor. Stantta Alanya’ya özgü hediyelikler, Alanya ipeğinden broşlar, tanıtım filmi gösterimi gibi çeşitli materyal ve etkinlikler de yer alıyor. MITT Moskova Turizm Fuarı'nın ilk saatlerinden alınan bilgiye göre, Rus pazarında bu yıl en az yüzde 40 artış yaşanacak.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472