Adin Beach gururlandırdı

Helal turizm konseptinin Türkiye’deki öncüsü olan Adin Beach Hotel, HolidayCheck 2019 Tavsiye Edilen Otel Ödülü’nün sahibi oldu

Adin Beach gururlandırdı
banner404

MİSAFİRLERİNE kusursuz ve mükemmel hizmet veren 5 yıldızlı Adin Beach Hotel, tüm dünyada 900 bin otele, 8 milyon tatilcinin verdiği puanlar esas alınarak oluşturulan ödül listesine adını yazdırdı. İşletme, HolidayCheck 2019 Tavsiye Edilen Otel Ödülü’nün sahibi oldu.
Aldığı ödüllerle ön plana çıkan Adin Beach Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Uysal “2019’a bizi gururlandıran bir ödülle giriş yaptık. Akdeniz Bölgesi’nde 5. sırada, alkolsüz her şey dâhil hizmet veren helal konseptli oteller içerisinde ise ilk sıradayız. Ayrıca bu ödül Türkiye’de sadece 20 otele verildi. Biz de bu otellerin içindeyiz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da HolidayCheck ödülünü kazanmanın sevincini yaşadık. Bizim asıl amacımız, otelimize konaklamaya gelen misafirlerin huzurunu, mutluluğunu ve konforunu sağlamak. Misafirlerimizin de böyle hissetmesini sağlamak ve güzel geri dönüşler almak sevindirici. Ödülü almamızda büyük katkısı olan tüm çalışanlarımıza ve bizleri değerlendirerek bu ödülü almamızı sağlayan değerli misafirlerimize teşekkür ederim. Kaliteli, özverili ve güler yüzlü hizmetimiz sayesinde bulunduğumuz noktaya ulaştık. Geleceğe daha emin adımlarla, hizmet kalitemizden ödün vermeden ilerleyeceğiz. Misafirlerimizin mutluluğu bizim için en büyük ödüldür. Bir kez daha HolidayCheck 2019 ödülünü kazanmamızda katkısı olan herkese teşekkür ederim” dedi. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472