Turgay kaptan turizmde 'Engel'i kaldırdı

Alanya turizminin güleryüzlü temsilcilerinden olan kaptan Turgay Meşe, önceki gün sergilediği davranışla yine takdir topladı. Engelli müşterisini sırtında taşıyan Meşe, "Güleryüzle ağırlanan, güleryüzle geri döner. Türk turizmi için bunu yapmalıyız" dedi 

ALANYA iskelesinde faaliyet gösteren Island VIP Yatch sahibi turizmci Turgay Meşe, hizmet verdiği yabancı turistlere sadece lüks bir yat turu yaptırmıyor, sergilediği Türk misafirperverliği ile de güleryüzlü turizmin yapılabileceğini gözler önüne seriyor. İşletmeciliğini de yaptığı Island VIP Yatch'da kaptanlığın yanı sıra aşçılık, garsonluk, barmenlik ve animasyon da yapan Turgay Meşe, zaman zaman sosyal medya hesaplarından yaptığı canlı yayın paylaşımları ile o renkli anları takipçileri ile paylaşıyor. 

TURİZMDE 'ENGEL'İ KALDIRDI
Turgay kaptan önceki gün paylaştığı bir video ile yine büyük beğeni aldı. Yürüme engelli Rus misafirini önce teknesinde ağırlayan kaptan Meşe, tur sonunda müşterisini sırtında taşıyarak karaya çıkardı. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Island VIP Yatch sahibi Turgay Meşe, ""Güleryüzle ağırlanan, güleryüzle geri döner. Türk turizmi için bunu yapmalıyız. Biz misafirimizi gerekirse sırtımızda taşırız" dedi.

YORUM EKLE

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479