Ünye Triatlonu Başladı

Ordu'da Ünye Belediyesi ile Türkiye Triatlon Federasyonu tarafından düzenlenen Ünye Triatlon Yarışları başladı. İzmir, Kuşadası, Fethiye, Antalya, Alanya, Bursa, Balıkesir, İstanbul, Ankara, Çanakkale ve Gelibolu'dan ilçeye gelen 217 triatlet, Ünye iskelesinde buluştu.

Ünye Triatlonu Başladı
banner404

ORDU'da Ünye Belediyesi ile Türkiye Triatlon Federasyonu tarafından düzenlenen Ünye Triatlon Yarışları başladı.

İzmir, Kuşadası, Fethiye, Antalya, Alanya, Bursa, Balıkesir, İstanbul, Ankara, Çanakkale ve Gelibolu'dan ilçeye gelen 217 triatlet, Ünye iskelesinde buluştu.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, bu yıldan itibaren resmi hale gelen yarışların ilçenin ve bölgenin tanıtımı açısından önemli olduğunu, ilerleyen yıllarda organizasyonu uluslararası platforma taşımak istediklerini söyledi.

Çamyar, daha sonra yarışların startını verdi.

Yarışlarda elit kategoride kadınlarda Sinem Özdil, erkeklerde de Zülfü Karabulut birinciliği elde etti. Gençler kategorisinde ise kadınlarda Sarah Alara Işkın, erkeklerde Bertuğ Polatçı birinci sırayı aldı.

Minikler kategorisinde de kadınlarda İlkben Almila Sarıtaş, erkeklerde Türker Kemal Kıyak birinci oldu.

Yarışların sonunda dereceye girenlere ödüllerini Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Belediye Başkanı Çamyar, Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya ile protokol üyeleri verdi.

Ünye Triatlon Yarışları, yarın devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472