Ve Apple dünyaın karşısına çıkıyor: iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr tanıtılıyor

Apple, bir yıl aradan sonra yeni telefonlarını nihayet tüm dünyaya duyuruyor. 3 yeni iPhone'un bu akşam tanıtılması bekleniyor, isimleri belli oldu bile: iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr... Peki yeni iPhone'lar hangi özelliklerle geliyor? Türkiye fiyatları belli oldu mu? Yeni iPhone'ların fiyatı 15 bin TL'ye kadar çıkacak mı?

Ve Apple dünyaın karşısına çıkıyor: iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr tanıtılıyor
banner404

APPLE 3 yeni iPhone'la geliyor.12 Eylül 2018‘de Apple’ın düzenleyeceği etkinlikte yeni iPhone modelleri gün yüzüne çıkartılacak. Gather Round etkinliğine sayılı saatler kala yapılan sızıntı ile birlikte yeni iPhone modellerinin isimleri de netlik kazandı.

Apple’ın resmi sitesinde yer alan XML dosyasında, yeni iPhone modellerinin isimleri bir kez daha gün yüzüne çıktı. Yapılan sızıntıya göre yeni iPhone modelleri, iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr isimleri ile adlandırılacağı belirtildi.

Ayrıca yapılan bu sızıntı ile birlikte 2018 iPhone modelleri ile piyasaya sunulacak olan resmi kılıfların renk seçenekleri de gün yüzüne çıkarıldı. XML dosyasında gördüğümüz gibi kırmızı, beyaz, siyah, taş rengi ve gece mavisi renkleri kullanıcılar sunulacak.

iPhone Xs serisinde ilk kez 512 GB'lık depolama alanı kullanılacak.Xr 6.1 inç ekrana sahip olacak. Ürünün iPhone X gibi Face ID özelliğine sahip olması beklenirken pek çok renk seçeneği olacağı ifade ediliyor.Apple yeni akıllı saati Apple Watch'u da tanıtacak. Apple Watch'un isminin Series 4 olması bekleniyor.Apple Xr'da görüntü kalitesini ciddi şekilde artıracak LCD ekran kullanılması bekleniyor. MacWorld'ün tahmini fiyatlarına göre;

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018, 22:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472