Son dakika | Instagram çöktü mü?

Instagram’a girenler ‘akış yenilenemedi’ uyarısı ile karşılaşıyor

Son dakika | Instagram çöktü mü?
banner404

INSTAGRAM çöktü! Dev sosyal medya platformu Instagram’a kullanıcılar erişim sağlayamıyor. Instagram’a girenler ‘akış yenilenemedi’ uyarısı ile karşılaşıyor. Bağlantı sorunu nedeniyle dünyanın bazı bölgelerinde erişim sağlanamadığı iddia ediliyor. Ancak konuya ilişkin Instagram’dan resmi bir açıklama henüz yok.

Milyonlarca kullanıcısı olan dev sosyal medya ağı Instagram’da erişim sorunu! Dünyadan haberdar olmak isteyenler Instagram’a giriş yapıyor ancak “Üzgünüz akış yenilenemedi. Tekrar dene.” mesajı ile karşılaşıyor. Konuya ilişkin Instagram’dan açıklama yapılması bekleniyor. Dünyanın birçok bölgesinde olduğu gibi Türkiye’de de Instagram’a erişim sağlanamıyor.

INSTAGRAM NEDİR?

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulamasıdır. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkanı tanımıştır.Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram Nisan 2012 yılında sosyal medya devi Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındı. Facebook’a satılmadan önce 30 milyon kullanıcısı olan Instagram’ın 2016 yılı itibarıyla 500 milyon kullanıcısı var.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer Ülkü
Ömer Ülkü - 10 ay Önce

Sanki bana free vds sunucusu almis koskoca mega milyoner adam saglam sunucu niye yapmazki berabat rezillik baska bisi deil

Zafer
Zafer - 10 ay Önce

Instagrama giremiyorum akış yenilenemedi diyor lütfen en kısa sürede şu sorunu düzeltin

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472