banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Google yayınladı dünya şokta

İnternet devi Google'ın dünyayı sokak sokak görüntüleyen servisi Google Street View için görüntü alan Google aracının köpeğin üzerinden geçip öldürdüğü iddia edilen görüntüleri şok etkisi yarattı

TEKNOLOJİ 20.08.2014, 10:51 20.08.2014, 09:55
Google yayınladı dünya şokta
banner404
İNTERNET devi Google'ın dünyayı sokak sokak görüntüleyen servisi Google Street View için görüntü alan Google aracının köpeğin üzerinden geçip öldürdüğü iddia edilen görüntüleri şok etkisi yarattı. Google'ın yaygın olarak kullanılan ve dünyanın pek çok ülkesine girmeyi başaran Street View araçları yer yer kazalara da neden olabiliyor. Bu anlamda Şili'den gelen son görüntüler akılları fazlasıyla karıştırdı. 
Olay bakın nasıl gelişiyor
Şili'de Meza Bell 2815-2861 caddesi üzerinden geçen Google aracının önünde bir köpek görünüyor.
Araç biraz daha yol kat ettiğinde köpeğin yok olduğu ve çekilen görüntünün bir bölümünün buzlandığı dikkat çekiyor. Buzlanan bölümde ise araç altında kalan köpeğin olabileceği iddia ediliyor. Araçla ilerlemeye devam ettiğinizde köpeğin yol üzerinde yattığı görülüyor.
Araçla iyice olay yerinden uzaklaşmamıza rağmen köpeğin hala aynı şekilde yerde yatıyor olması ise köpeğin araç altında kaldığı iddialarını güçlendiriyor. Google ise konuyla ilgili herhangi bir açıklama henüz yapmış değil.
Yorumlar (0)