Dijitalin Oscar'ını Samsung kucakladı!

IAB Türkiye’nin düzenlediği dijitalin Oscar’ı olarak kabul edilen MIXX Awards Türkiye’de büyük ödülü Samsung Duyan Eller projesi aldı. Törene IAB Avrupa Başkanı Kamaras da katıldı

Dijitalin Oscar'ını Samsung kucakladı!
banner404
IAB Türkiye tarafından düzenlenen ve bu yıl 6’ncı kez verilen, dijitalin Oscar’ı olarak kabul edilen MIXX Awards Türkiye Ödülleri sahiplerini buldu. 24 kategoride yılın en başarılı dijital reklam çalışmalarının ödüllendirildiği gecede büyük ödül Samsung Türkiye ve Leo Burnett İstanbul’un Samsung Duyan Eller projesine verildi. Bu yılki ödül törenine IAB Avrupa Yönetim Kurulu Başkanı Constantine Kamaras da katıldı.
 
‘TÜRKİYE’NİN YERİ AVRUPA’
Kamaras, “IAB Türkiye, bu organizasyonla IAB Avrupa’ya da önemli bir katkı veriyor ve ülke olarak da yerinin Avrupa olduğunu kanıtlıyor” dedi. IAB Türkiye Başkanı Mahmut Kurşun da “Biz bir köprüyüz, iki kıtayı birleştiren eşsiz bir köprü; bizim yerimiz, yönümüz Avrupa ve Batı olmalıdır, olacaktır” mesajını verdi. Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet Pura’ya IAB Türkiye’nin kuruluşundan bugüne kadar gösterdiği olağanüstü katkılar için özel ödül verildi ve sektör adına teşekkür edildi.
 
6 YILIN EN YÜKSEK BAŞVURU RAKAMINA ULAŞILDI
Bu yıl yarışmaya 125 ajans ve 137 reklamveren tarafından 597’si geçerli 614 başvuru yapıldı. Böylece 6 yılın en yüksek başvuru rakamına ulaşıldı. Törende 69 ödül sahibini buldu. 
Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2016, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479