Alanya'da 'Tek Teker Arif' olarak bilinen motosiklet şovmeni Arif Razgatlıoğlu, Gazipaşa'da geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybetti. Peki Tek Teker Arif olarak bilinen Arif Razgatlıoğlu kimdir?
ARİF RAZGATLIOĞLU KİMDİR?

Alanya'da "Tek Teker Arif" olarak bilinen Arif Razgatlıoğlu 1962 yılında Adapazarı'nda doğdu. İlk ve orta eğitimini Adapazarı'nda tamamlayan ARif Razgatlıoğlu, askere gidinceye kadar sanayide fibergılas kaporta bakalit kalfası olarak çalıştı.

Askerlik görevini tamamladıktan sonra 5 yıl boyunca kafe işletmeciliği yaptı. 1990 yılında 6 silindirli CBX Honda motosikleti ile 1 haftalık tatil için Alanya'ya geldi. 1990 yılının yaz aylarında yerleşti. İlk olarak motosiklet üzerine (Rent) yani kiralama şirketi kurdu. Ardından (GAME CITY) Atari bilgisayarlı Eğlence merkezi ve 4 yıl kadar da (Disco) çalıştırdı.

2.El Motosiklet, Aksesuar ve kiralama faaliyetlerini sürdürdü. Arif Razgatlıoğu'nun Tümay ve Toprak adında iki oğlu var. 

MİLLİ SPORCU OĞLU TOPRAK RAZGATLIOĞLU SÜPERBİKE'DA YARIŞACAK

Arif Razgatlıoğlu'nun milli motosikletçi oğlu Toprak Razgatlıoğlu, 2018'de Superbike Dünya Şampiyonası'nda yarışacak. Babasının yönlendirmesiyle 7 yaşından buyana motosiklet kullanan ve Kenan Sofuoğlu tarafından yetiştirilen Toprak Razgatlıoğlu geçtiğimiz aylarda Kawasaki Pucetti ile sözleşme imzalamıştı. Avrupa Superstock 1000 Şampiyonası'nda mücadele eden Toprak, Eylül ayında Portekiz'de gerçekleştirilen sezonun 10'uncu yarışında birinci olmuştu. Toprak Razgatlıoğlu'na babasının ölüm haberinin telefonla iletildiği öğrenildi.

banner516

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472

banner479