Yunus duble yaptı

Aytemiz Alanyaspor Bisiklet Takımı Antrenörü ve sporcusu Yunus Yetkin, Mardin ve Şanlıurfa'da düzenlenen dağ bisikleti yarışlarında 2 birincilik elde etti

Yunus duble yaptı
banner404

ULUSLARARASI Mardin Dağ Bisikleti Yarışı 12 Mayıs Cumartesi günü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun verdiği startla başladı. 9 farklı kategoride 110 sporcunun mücadele ettiği yarışlar yağmur altında gerçekleşti. Yağmurun etkisiyle ağırlaşan parkurda sporcular oldukça zorlu anlar yaşadı. Alanyaspor'lu bisikletçi Yunus Yetkin, 30 yaş üstü kategorisinde birinci oldu. 
13 Mayıs Pazar günü ise Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Bisiklet Federasyonu işbirliğiyle yapılan 2. Urfa Sokakları Dağ Bisikleti Yarışı yine 9 farklı kategoride yaklaşık 200 sporcuyla başladı. Balıklı Göl içerisinde başlayan yarış, Şanlıurfa sokaklarında oluşturulan, teknik derecesi yüksek ve 5.8 kilometrelik dar parkurda gerçekleştirildi. Sporcular yaş gruplarına göre farklı sayılarda tur atarak yine başlangıç noktası olan Balıklı Göl içerisinde müsabakaları sonlandırdı. Yunus Yetkin, 30 yaş üstü kategoride 3 turluk bu yarışı da birinci olarak bitirdi ve Alanya'yı en iyi şekilde temsil etti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479