Velilerden Erken'e teşekkür

5-15 yaş arası çocukların katıldığı Yaz Spor Okulları bu yıl 375 çocuğun enerjisi ve başarısıyla tamamlandı. Veliler, Kulüp Başkanı Erken’e teşekkür etti. Çocuklar, Başkan Yücel’in elinden sertifika alma mutluluğu yaşadı

Velilerden Erken'e teşekkür
banner404

ALANYA Belediyespor’un 5-15 yaş arası çocuklar için düzenlediği Yaz Spor Okulları başarıyla tamamlandı. Bu yıl 375 çocuğun kaydolduğu Yaz Spor Okulları’nda eğitimlerini tamamlayan çocuklara sertifikaları yapılan törenle verildi.

Alanya Belediyespor Kulübü’nün, çocukların sosyalleşmesi, fiziksel aktivitelerde bulunması ve kaliteli zaman geçirmeleri amacıyla düzenlediği Yaz Spor Okulları’ı bu yıl da çocukları haftanın her günü spor ile buluşturdu. Yaklaşık iki ay boyunca uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimlerde ücretsiz servis imkanı sağlandı. 

VELİLER MEMNUN 

Çocuklarını gönül rahatlığı içinde Yaz Spor Okulları’na gönderdiklerini belirten veliler, ”Çocuklarımızın böylesine kaliteli bir eğitime  ücretsiz olarak  ulaşabilmesini sağlayan  Alanya Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Mehmet Erken’e ve tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz.” dediler.

YÜCEL SERTİFİKA VERDİ

Dün yapılan sertifika törenine katılan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, hem kurslarını tamamlayan çocukların sertifikalarını verdi hem de törene katılan velilerle sohbet etme imkanı buldu. Yücel, her yıl olduğu gibi bu yılda Yaz Spor Okulu’nu tamamlayan sporculara, yaz boyunca tüm gayretlerini ortaya koyan antrenörlere ve Alanya Belediye Spor Kulübü Başkanı Mehmet Erken’e teşekkür etti.  Çocuklar Yücel’in elinden sertifika alma mutluluğunu yaşadılar. 

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2018, 18:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472