banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Vagner Love'dan açık tehdit

Devre arasında Aytemiz Alanyaspor'dan Beşiktaş'a transfer olan Vagner Love, siyah beyazlı takımından ödeme alamazsa FIFA'ya gideceğini söyleyerek Beşiktaş'ı açıkça tehdit etti

SPOR 01.06.2018, 23:27 01.06.2018, 23:33 Enes Subaşı
Vagner Love'dan açık tehdit
banner404

2017-2018 sezonunun devre arasında temsilcimiz Aytemiz Alanyaspor'dan Beşiktaş'a transfer olan Vagner Love, Brezilya basınına verdiği röportajda siyah beyazlı takımı tehdit edici ifadeler kullandı. Love ayrıca, Flamengo'ya transfer olmak istediğini ima eden açıklamalar yaptı. Flamengo'nun menajeriyle temasa geçtiğimi kaydeden Love, "Beşiktaş'ın ne yapmak istediğini öğrenmem gerek. Eğer Beşiktaş beni istemiyorsa, o zaman Flamengo'nun resmi teklif yapmasını bekleyeceğim ve bunu Beşiktaş'a ileterek en iyi kararın ne olacağını öğreneceğim. Dün menajerimi aramışlar. Henüz ne konuşulduğunu bilmiyorum, onunla görüşmedim. Şu anda her şey belirsizken görüşmenin de çok anlamı yok. Aynı zamanda Beşiktaş ile de sözleşmem var. Kısa süre içinde ne olacağını öğreniriz" dedi.

"BJK'NİN BORCUNU KOZ OLARAK KULLANIRIM" 
Beşiktaş'ın kendisine 2 aylık maaş borcu olduğunu ve bunu ödemesi gerektiğini söyleyen 33 yaşındaki oyuncu, "Beşiktaş'ın bana borcunu koz olarak kullanabilirim, ne zaman ödeyecekler bilmiyorum. Eğer ödeme çok gecikirse, FIFA'nın kurallarının ışığında oyuncunun kulübü ihtar etme hakkı var. Eğer ödeme olmazsa, Beşiktaş'a uyarıda bulunabilirim. Böyle konuların kolay çözülmesi lazım. Bunu yapmam diyemem çünkü bir oğlum, ailem var, faturalar var. Umarım bununla ilgili Beşiktaş benimle kısa süre içinde temasa geçer" ifadelerini kullandı.
Flamengo'dan 2 yıllık bir sözleşme beklediğini de sözlerine ekleyen Love, "Flamengo'dan da Beşiktaş ile olduğu gibi 2 yıllık bir sözleşme isterim. Eğer daha fazlasını da istiyorlarsa, görüşürüz tabii ki. 1 yıllık sözleşmeyi kabul etmem. Beşiktaş ile 2 yıl kontratım var ve en az bunu isterim" diyerek sözlerini noktaladı.

Yorumlar (0)