banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Turnuva için son gün

Gerçekleştirilecek olan turnuvada dereceye girecek takım ve oyunculara çeşitli ödüller verilecek

SPOR 04.08.2014, 18:01 04.08.2014, 17:07
Turnuva için son gün
banner404

 ALANYA Belediyesi ve Alanya Belediyespor Kulübü tarafından organize edilen 'Alanya Belediyespor Halı Saha Futbol Turnuvası’na başvurular bugün son buluyor. Turnuvaya katılmak isteyen takımların bugün mesai bitimine kadar kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor. 8 Ağustos tarihinde kura çekimleri gerçekleştirilecek olan halı saha turnuvasına kurum ve kuruluşlardan yoğun katılım gerçekleştiği öğrenildi. Turnuvayla ilgili kuralar Alanya Belediye Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecek. Her takımdan bir kişinin katılacağı toplantıda takımların talepleri değerlendirilecek. 

ŞAMPİYONLUK KUPASINA BİN TL  
'Utopia Clup Halı Saha Tesisleri’nde gerçekleştirilecek turnuvada şampiyonluk kupasına bin TL, ikincilik kupasına 500 TL, üçüncülük kupasına ise 250 TL ödül verilecek. 
Öte yandan turnuvada gol kralı ve fair play ödüllerine layık görülen takımları sürpriz hediyeler bekliyor. Süper Kupa'nın ödülü, turnuva organize komitesi tarafından belirlenecek. Utopia Clup Halı Saha Tesisleri’nde oynanacak olan müsabakalarla ilgili hazırlıklar tamamlandı. Alanya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Erken, turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi. 
Yorumlar (0)