banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Trabzonspor transfere doymuyor! 8. imza...

Trabzonspor, Bosna Hersek ekibi Mladost Doboj Kakanj forması giyen sol kanat oyuncusu Nemanja Andjusic ile 3+1 yıllık sözleşme imzaladı

SPOR 03.07.2019, 20:46 Enes Subaşı
Trabzonspor transfere doymuyor! 8. imza...
banner404

TRABZONSPOR, Bosna Hersek ekibi Mladost Doboj Kakanj forması giyen kanat oyuncusu Nemanja Andjusic'in transferi için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi.

Bordo mavililer Nemanja Andusic ile 3+1 yıllık sözleşme imzaladı. Trabzonspor, 22 yaşındaki futbolcuya opsiyonlu sezonu da dahil olmak üzere toplamda 415 bin euro garanti ücret ödeyecek

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ndeki imza töreninde konuşan Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, “Kulübümüzün felsefesi ve yapılanması doğrultusunda genç oyunculara büyük önem veriyoruz. Nemanja Andusic de bu oyunculardan bir tanesi. Umarım diğer genç oyuncularımızla birlikte en iyi şekilde mücadele edip Trabzonspor’umuzun başarısı için çalışacaktır” dedi.


Nemanja Andusic de, “Büyük bir kulübe ve büyük bir camiaya geldim. Burada olmaktan dolayı mutluyum. Trabzonspor’un başarısı için elimden gelen her şeyi yapacağım. Çok büyük bir taraftar kitlesi olduğunu da biliyorum. Onları mutlu etmek için elimden gelen her şeyi yapacağım” diye konuştu.

Yorumlar (0)