Taraftardan Şahin'e teşekkür

Aytemiz Alanyaspor'un taraftar gruplarından Yörükler ile Şimşekler'in liderleri, Alanyaspor’a olan katkıları nedeniyle Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin’e teşekkür ziyaretinde bulundular. 

Taraftardan Şahin'e teşekkür
banner404

ALTSO Başkanı Şahin’in geçmişten günümüze her zaman Alanyaspor’a destek verdiğine dikkat çeken Yörükler Grubu lideri Hilmi Güney, "Bizim faaliyetlerimize de Başkanımız Mehmet Şahin her zaman destek verdi. Alanyaspor konu olunca başkanımız sağ olsun bizleri hiç kırmadı. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 Kardeşinin ameliyatı sebebiyle Kale arkası Tribün Lideri Arif Çakmak’ın ziyarete gelemediğini ama onun da selamını getirdiklerini söyleyen Güney, bu yıl Alanyaspor için ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini sözlerine ekledi. 

'DESTEĞİMİZ HEP SÜRECEK'

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, geçmişte çeşitli yönetim kademelerinde yer aldığı Alanyaspor’un bugün bir marka haline geldiğini ve tanıtıma da önemli katkılar yaptığına işaret etti.
 Şahin, "Yıllar önce kulübe kayyum atanma tehlikesi yaşamıştık. O zaman Alanya Dövizciler Birliği Başkanı idim. Elimizden gelen desteği vererek takımın sahipsiz kalmaması için çabalamıştık. Bugün bambaşka bir Alanyaspor görüyoruz. Şehre katkısı olan bir Alanyaspor var. Süper Lig'de kalıcı olmasını ve hatta başarısını daha da ileri taşımasını beklediğimiz bir  Alanyaspor var. Bunun için sadece Alanyaspor başkan ve yönetimine değil hepimize önemli görevler düşüyor. Alanyasporlu taraftar guruplarının da bu başarıda büyük payı olduğunu görüyoruz. Bu arkadaşlarımız hiçbir menfaat beklemeden turuncu yeşilli renklere gönül vererek çalışıyorlar. Biz de her zaman Alanyaspor’umuzun yanındayız, her zaman takımımızın başarısı için elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2018, 21:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472