banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Sözleşme için imzalar atıldı

İsveç’in Djurgardens takımından transfer edilen Yussif Chibsah’ın imza törene Avrupa Birliği Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun yanı sıra Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir Ve Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'de katıldı

SPOR 26.07.2014, 00:52 26.07.2014, 13:23
Sözleşme için imzalar atıldı
banner404

 ALANYASPOR İsveç Ligi takımlarından Djurgardens takımının ön liberosu Yussif Chibsah’la bir yıllık sözleşme imzaladı.  Yıllarca Gana Milli takımında da görev yapan Yussif Chibsah’ın için yapılan imza törenine, Avrupa Birliği Bakanı Mervlüt Çavuşoğlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir, Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yöneticiler katıldı. 

Avrupa Birliği Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, imza töreninde yaptığı açıklamada: “Biliyorsunuz Antalyasporumuz ve Alanyasporumuz 1. lig’de oynayan iki tane Antalya takımıdır.  Alanyasporumuz yıllar süren bir hayalini gerçekleştirdi. Güzel bir şehirde güzel bir stadyumda şehri yönetenlerin, seyirsimizin desteği, özellikle gönüllü olarak bu görevi yapan yöneticilerimizin çabalarıyla ve futbolcu ekibinin başarısıyla 1.lige çıktık. Alanya gibi bir şehrin hedefi 1. ligde olmamalı, süper lig olmalı. Alanyaspor dört yıl önce çok zor durumdayken bugün Türkiye’de gelir gider durumuna göre en iyi durumda olan kulüplerden birisidir. Ama bu imkanları arttırmamız gerekiyor. 
DESTEĞİMİZ SÜRECEK
Borcun olmaması takımın her şeyi yapacağı anlamına gelmez. Takımımızın hedeflerine ulaşması için maddi manevi her türlü desteği vermemiz lazım. Türkiye’nin en yeni en iyi stadlarından birine sahibiz. Böyle güzel stada sahip böyle güzel şehir de fedakarca çalışan kaymakamımız, belediye başkanımız ve ben hedefimize ulaşmak için Alanyasporumuza destek vermeye devam edeceğiz” dedi. Alanyaspor’un yeni transferi Yussif Chibsah,  “Öncelikle burada bizi yalnız bırakmayan değerli bakanımıza  ve yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum.  Ben kadere inanırım. Bugün Alanyaspor’da olmam kaderin bir tesadüfü olduğunu düşünüyorum. Mübarek Ramazan ayındayız ve yine mübarek bir gün de Cuma günü ben böylesine mübarek bir günde Alanyaspor ile sözleşme imzalıyorum. Ben inanıyorum ki bu güzel şeylerin başlangıcıdır ve Allah her zaman bize yardımcı olmuştur. Daha güzel şeylerin olmasına da yardımcı olacaktır.  Burada olan herkese teşekkür ediyorum ve başarıları birlikte getireceğiz” diye konuştu.
İmzalı şampiyonluk forması  
İMZA VE TÖREN
İmza töreni sonunda Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu,  aynı zamanda kardeşi olan Avrupa Birliği Bakanı  Mevlüt Çavuşoğlu’na şampiyonluğun anısına çerçeveletilmiş imzalı Alanyaspor forması hediye etti. 
Yorumlar (0)