Şenol Güneş'in yerine gelecek ismi canlı yayında duyurdu

Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Beşiktaş'ta sezon sonu A Milli Takım'a gideceği için görevini bırakacak olan Şenol Güneş'in yerine Abdullah Avcı'nın geleceğini açıkladı.

Şenol Güneş'in yerine gelecek ismi canlı yayında duyurdu
banner404

BAŞAKŞEHİR ile 5 yıllık yeni sözleşmeye imza atan Abdullah Avcı için hemen her gün yeni bir iddia gündeme gelmeye devam ediyor. Ersun Yanal'ı göreve getirmeden önce Abdullah Avcı ile görüşen Fenerbahçe'nin bu sezon sonu yeniden Avcı ile görüşeceği kulislerde konuşulurken; bir flaş iddia da Erman Toroğlu'ndan geldi. 

"BEŞİKTAŞ'IN YENİ HOCASI %90 ABDULLAH AVCI"

Şenol Güneş'in A Milli Takım ile anlaşmasının ardından yeni teknik direktör için arayışlara başlayan Beşiktaş'ın Abdullah Avcı ile anlaştığını iddia eden Erman Toroğlu, "Beşiktaş'ın yeni hocası yüzde 90 Abdullah Avcı, yüzde 10 Tayfur Havutçu." ifadelerini kullandı. Başakşehir ile 5 yıllık sözleşmesi bulunan Abdullah Avcı'nın sadece Türkiye'den değil yurt dışından da talipleri bulunuyor ve Avcı bu durumu, "Hem yurtiçi hem de yurtdışından bazı takımlar tarafından istenmek her teknik adama gurur verir" ifadeleri ile açıklamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472