Şampiyonlar yemekte buluştu

Antalya ikincisi olarak gittiği Isparta’da Anadolu Finalleri’ne katılmaya hak kazanan Alanya Belediyespor Bayan Basketbol U18 Takımı ile Antalya’da İl Şampiyonası’na katılarak 4 altın madalya ile Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan boks takımı, Leman Kültür Bistro Cafe'de bir araya geldi

Şampiyonlar yemekte buluştu
banner404

ANTALYA ikincisi olarak gittiği Isparta’da Anadolu Finalleri’ne katılmaya hak kazanan Alanya Belediyespor Bayan Basketbol U18 Takımı ile Antalya’da İl Şampiyonası’na katılarak 4 altın madalya ile Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan boks takımı, Leman Kültür Bistro Cafe'de bir araya geldi.
 İşletme ortaklarından Ulaş Özgen’in davetlisi olarak yemekte buluşan Belediyespor'un başarılı sporcularını, Alanya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Erken, Belediyespor Başkan Yardımcısı Süleyman Sönmez ve takım antrenörleri de yalnız bırakmadı. 
Başarılı sporcuları desteklemek gerektiğini söyleyen işletme sahibi Ulaş Özgen, sporcuları başarılarından dolayı tek tek tebrik etti.
 Kulüp Başkanı Mehmet Erken de işletme sahibi Özgen’e spora ve sporcuya verdiği önemden dolayı teşekkür ederek, "Çocuklarımızın başarısı Alanya’nın başarısıdır. Biz kulüp olarak sporun her dalında başarılı sporcu yetiştirmek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Bizi misafir eden işletme sahibi Ulaş Özgen’e yönetim kurulum ve sporcularım adına teşekkür ederim" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472