Şampiyon Şıhlar Mermer

Şıhlar Mahallesi Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından bu yıl Tunahan Türker anısına düzenlenen geleneksel futbol turnuvası sona erdi

Şampiyon Şıhlar Mermer
banner404

KESTEL Mahallesi'ndeki Arena Halı Saha'da yapılan ve büyük beğeni toplayan turnuvanın final maçı oldukça çekişmeliydi. Sporseverler Şıhlar Mermer – Çelikoğulları Hafriyat final maçında Alanya Belediyesi tarafından kurulan portatif tribünleri doldurarak takımlara destek verdiler. Oldukça çekişmeli geçen final maçını kazanan Şıhlar Mermer şampiyon olurken, Çelikoğulları Hafriyat ikinci, Alanya Granit takımı ise 3. oldu. 

Şıhlar Mahallesi Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Hilmi Türker, "Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz futbol turnuvasına gösterilen yoğun ilgi bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Özellikle kış ayında kadın ve çocuk taraftarların da buraya gelip turnuvamıza ilgi göstermesi dernek yönetimi olarak bizleri sevindirdi. Turnuvamıza ev sahipliği yapan Arena Halı Saha işletmesine de gösterdiği misafirperverlikten ötürü ayrıca teşekkür ederiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479