'Rahatlık bana yaramadı'

Fenerbahçe'de geçen sezon teknik direktör Aykut Kocaman tarafından kadro dışı bırakılan, ardından Phillip Cocu ile Ersun Yanal'ın da kadroda düşünmediği ve ara transfer döneminde kiralık olarak temsilcimiz Aytemiz Alanyaspor'a transfer olan Ozan Tufan, TRT Spor'da çarpıcı açıklamalarda bulundu

'Rahatlık bana yaramadı'
banner404

AYTEMİZ Alanyaspor'un yeni transferlerinden Ozan Tufan, TRT Spor'da yaptığı açıklamada, Sergen Yalçın'ın kendisinin tekrar Milli Takım'a kazandırılması gerektiğini söylediğini ifade etti. Tufan, "Sergen Hoca, oynamam için elinden geleni yapacaktır. Ben de O'nun güvenine layık olmak için çalışıyorum. Alanyaspor taraftarı takıma vereceğim destek konusunda şüphe etmesinler. Burada iyi işler yapacağım ve Fenerbahçe'ye çok iyi şekilde döneceğim" dedi. 

'SORUNLARIM OLDU'
Fenerbahçe ligin zirvesinde olmayı hak eden bir kulüp olduğunu söyleyen Ozan Tufan, "Bazı noktalarda hata yaptık. Takımdaşlık ve saha içinde sıkıntılar yaşadık. Keşke kötü dönemde kendimi koruyup Fenerbahçe'de kalabilseydim. Benim için bazı şeyler yolunda gitmedi. Fenerbahçe'de saha içinde sorunlarım oldu ama saha dışında olmadı. Bu toparlanabilecek bir durum. Hedefim 6 ay içinde en iyi şekilde form tutup, oynayıp Fenerbahçe'ye geri dönmek. Geri dönünce Fenerbahçe'yi şampiyonluklara taşımak istiyorum" şeklinde konuştu. 

'PİŞMANLIĞIM OLMADI' 
Fenerbahçe'nin Ersun Yanal ile iyi bir ivme yakaladığını söyleyen Ozan Tufan, "Fenerbahçe 2. yarı toparlanacaktır. Bursaspor'daki performansımdan sonra Avrupa'da beni isteyen takımlar oldu. Hedefim yurtdışıydı. O dönemki Bursaspor Başkanı ile problemler yaşadık. Avrupa olmadı. 3 büyüklerle konuşma yaptılar, Fenerbahçe'de karar kıldılar. Avrupa olmayınca benim de tercihim Fenerbahçe'ydi. Kulübe ilk gittiğimde büyülenmiştim. Fenerbahçe'ye gittiğim için hiç pişman olmadım" dedi. 

'HEP ISLIKLANAN OLDUM' 
Fenerbahçe taraftarlarının kendisini ıslıkladığını söyleyen genç futbolcu, sözlerini şöyle noktaladı: "Bir maçta Fenerbahçe taraftarı beni ıslıklamıştı. Hemen arkasından milli maçta Eskişehir'de ıslıklandım. Milli maçtan sonra Kadıköy'de Başakşehir ile oynuyorduk. Taraftar bu kez beni bağrına basmıştı. Fenerbahçe taraftarı stadı doldurduğunda Kadıköy'den kimse kolay kolay çıkamaz. Milli takıma erken yaşta gidince, tecrübeden dolayı lig maçlarında daha rahat oluyorsunuz. Bu iyi bir şey değil. Bu rahatlık bana yaramadı" ifadelerini kullandı. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner539

banner518

banner481

banner472