banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Önemli buluşma

EBU Group ve Termopet A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Özdoğan, Alanyaspor Kulübü'nü ziyaret ederek Başkan Çavuşoğlu ile görüştü ve kulübe tam destek vereceğini açıkladı

SPOR 21.07.2014, 17:20 21.07.2014, 16:26
Önemli buluşma
banner404

 SPONSORLUK DESTEĞİ

Alanya'da son olarak DEMAŞ ihalesini alan EBU Group ve Termopet A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Özdoğan ile Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkan Yardımcısı ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mehmet Ali Dim geçtiğimiz günlerde Alanyaspor Kulübü'nü ziyaret ettiler. Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile bir araya gelen Özdoğan, "Alanyaspor'un 1.  Lig'e yükselmesiyle Alanya'daki yatırımlarımızı arttırmamız aynı döneme denk geliyor. Bu nedenle takıma 1.  Lig'de destek vermek istiyoruz. Başta isim sponsorluğu, forma ve stadyum reklamları olmak üzere nasıl  destek verebileceğimizi önümüzdeki günlerde görüşüp karara bağlayacağız" dedi. 

'SEVİNDİRİCİ GELİŞME'
Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu da, "Alanyaspor'a destek veren herkese teşekkür ediyoruz.  Özdoğan ve Dim'in ziyaretinden büyük mutluluk duydum. Alanyaspor'a değer ve destek veren herkese biz de elimizden gelen desteği veririz" şeklinde konuştu.  AGC Başkanı Dim ise, "Alanya'ya değer katacak, vizyonuna katkı yapacak 
işadamlarına her zaman ihtiyaç var. Böylesine önemli bir işadamının mali sıkıntılar yaşayan Alanyaspor'a  ciddi bir destek sağlayacak olması şehir ve spor kulübümüz adına sevindirici bir gelişme. Özdoğan'a teşekkür ediyoruz" diye konuştu. Tarafların önümüzdeki günlerde tekrar bir araya gelerek görüşmeleri karara bağlayacağı ifade edildi.

Kulübü ziyaret ettiler
EBU Group ve Termopet A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Özdoğan ve TGF Genel Başkan Yardımcısı ve AGC Başkanı Mehmet Ali Dim Alanyaspor Kulübü'nü ziyaret etti.
Yorumlar (0)