Murat Şahin: Rakip oyucunun yaptığı terbiyesizliktir

Aytemiz Alanyaspor Yardımcı Antrenörü Murat Şahin, Antalyasporlu Amilton'un yaptığı hareketin hoş olmadığını belirterek, "Hoca bu hareketten sonra kendini tutamadı, bu tür hareketlere izin vermememiz lazım. Rakip oyucunun yaptığı terbiyesizliktir" dedi.

Murat Şahin: Rakip oyucunun yaptığı terbiyesizliktir
banner404

AYTEMİZ Alanyaspor, deplasmanda karşılaştığı Antalyaspor’a 30 mağlup oldu.
Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısına Aytemiz Alanyaspor’da tribüne gönderilen teknik direktör Sergen Yalçın’ın yerine yardımcı antrenör Murat Şahin katıldı.
Maçı değerlendiren Şahin, “3 bireysel hatadan gol yedik. Biz de oyuna hakimiyet kuramadık, basit goller yedik. İlk yarı iki gol yedi, ikinci yarı maçı çevirmeye çıktık. Ama hemen ikinci yarının başında yine basit hatadan üçüncü gol geldi. Bu gol maçı daha da zor hale getirdi. Ama 30’dan sonra maça tutunmaya çalıştık. Maçın sonunda yenildik. Maçtan önemli şeyler var bunların bilinmesi gerekir” diye konuştu.

"Sergen Yalçın'ın tribüne gönderilmesi"
Sergen Yalçın ile Amilton arasındaki yaşananlara da değinen Şahin, “Rakip oyuncunun maç 30’ken yaptığı hareket hoş olmadı. Futbolun içinde yenmekte var, yenilmekte var. Bu tarz hareketler hoş olmadı. Hocada bu hareketten sonra kendini tutamadı, bu tür hareketlere izin vermememiz lazım. Rakip oyucunun yaptığı terbiyesizliktir. Hoş değil” ifadelerine yer verdi. 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479