banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

İlk karşılaşma Samsunspor'la

Alanyaspor Erzurum kampında Samsunspor'la bir bugün olmak üzere iki kez karşılaşacak ayrıca Karşıyaka ve Bucaspor'la daözel maçlar oynayacak. Son rakip ise 14 Ağustos'ta Erzurum Büyükşehir Belediyespor'la

SPOR 02.08.2014, 00:47 01.08.2014, 23:56
İlk karşılaşma Samsunspor'la
banner404

 ALANYASPOR'un Erzurum kampındaki hazırlık maçları proğramı büyük ölçüde belli oldu. Turuncu - Yeşilli takım ilk hazırlık maçını bugün Samsunspor'la oynayacak. Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksinde oynanacak olan maç saat 17.30'da başlayacak. Alanyaspor Erzurum CUP proğramı çerçvesinde 5 Ağustos Salı günü Karşıyaka ile, 8 Ağustos Cuma günü Samsunspor'la, 11 Ağustos Pazartesi günü Bucaspor'la karşılaşacak. Alanyaspor kamptaki son maçını 14 Ağustos Perşembe günü Erzurum Büyükşehir Belediyespor'la oynayacak. Turuncu - Yeşilli takım 23 Ağustos'ta Alanya'da son bir hazırlık maçı daha yapacak. 


TESİSLER ÇOK İYİ
Öte yandan Alanyaspor lig hazırlıklarını dün Erzuum Büyükşehir Belediyespor tesislerinde yaptığı iki antremanla sürdürdü. Sabah antrenmanı kondisyon öğlen sonraki idman taktik ağırlıklı geçti. Takım bugün sabah taktik ve teknik içeren bir idman  yapacak. Öğleden sonra ise Samsunspor'la hazırlık maçı oynayacak. Sportif Direktör Taner Savut Erzurum kampı ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede," Erzurum Belediyesi buraya mükemmel sahalar yapmış. Bir çok süper lig takımı bizden önce burada kamp yaptı. Şimde 3-4 tane PTT 1. lig takımı ile birlikte çalışıyoruz. kamp için herşey çok ideal tanıtım için iyi bir yatırım" dedi.

Yorumlar (0)