banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Güney'den müjde

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Belediye Bşakanı Menderes Türel'in ALTİD vasıtası ile verdiği 1.5 milyon TL'Lik desteğin mutlaa kulübe ulaşacağı müjdesini verdi

SPOR 07.08.2014, 09:02 07.08.2014, 08:08
Güney'den müjde
banner404
 TAKIMIN 1. lige çıkmasının ardından ciddi kapnak sıkıntısı yaşayan Alanyaspor yönetim kurulu 
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney'den gelen müjdeli haberle biraz olsun rahatladı. Güney," Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel verdiği her sözü tutar. Alanyaspor'a sahillerden 1.5 milyon TL ayırdı. Bunu aLTİD vasıtası ile yapmak istiyor. Hatta bu rukam bana göre 2 milyon TL'de olibilrdi. Ancak 1.5 milyon TL'de söz kesildi. ALTİD bu parayı Alanyaspor'a vermesse sahilleri ALTİD'e vermeyiz. Antalya'da bazı bölgeler tamemen Antalyaspor'a devredildi. Alanya'da da bu uygulanır" dedi.
SORUNU ÇÖZECEĞİZ
Konu ile ilgili olarak bizzet kendinin ilgileneceğini ifade eden Hüseyin Güney," ANtalya Büşükşehir beledyesinde bu konu ile ilgili olan yetkili birim su sporları ihalesi ile ilgilendiğ için konu bayramdan sonraya sarktı. Bir kaç gün içinde ALTİD başkanı ile oturacağız ve anlaşmanını çerçevesini belirleyeceğiz. Bu işte bir sorun yok. Öylede böyle bu para bir şekilde Alanyaspor'un kakasına girecek. 1. ligde olan bir takımı rahatlatmamız gerekiyor" dedi. Su sporlarından Alanyaspor7un payına para düşmemesine değinen Güney," Melasef bir n istasyonların yer değerinin yüksek çıkması nedeniyle hiç kimse bundan faydalanamadı" dedi.
Yorumlar (0)