Galatasaray'da ödeme krizi! Yerliler ikinci plana atıldı

Galatasaray yönetiminin yabancılara alacaklarını zamanında öderken, Türk futbolcuların aylık paralarının dışında geçen yıldan alacaklarını dahi ödemediği ortaya çıktı

Galatasaray'da ödeme krizi! Yerliler ikinci plana atıldı
banner404

CİM-BOM'DA yerli futbolcular başka, yabancılar ise başka muamele görüyor. Sarı-kırmızılılarda yerli futbolcuların geçen sezondan alacaklarının bile bulunduğu, bu sezon ise aylık maaşlarının ödenmediği belirlendi.
26 DAKİKA OYNAYAN FEGHOULİ PARASINI ALDI
Buna karşın yönetim yabancılara ödemeyi ise ihmal etmedi ve yasal süreler içinde paraları hesaba geçti. Böylece sezon başından beri sadece 26 dakika oynayan Feghouli parasını zamanında alırken, Türk oyuncular alamadı.
FLORYA'DA POLEMİK KONUSU OLDU
Yerliler zamanında kendilerine yapılmayan ödemeler konusunda ses çıkarmadı ama ister istemez bu durum Florya'da polemik konusu oldu. Futbolculardan borçsuzluk kağıdı almak zorunda olan sarı-kırmızılıların nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor. Yönetimin ay sonundaki kongrenin ardından bu konuda harekete geçeceği belirtiliyor.
OYUNCULARIN KEYFİ KAÇTI
Bu arada dövizle anlaşması olan yerli futbolcularda kur endişesi sardı. Euro kurunun 5.40'a sabitleneceği konuşulurken, bu durumun futbolcuların gelirlerinde neredeyse yüzde 30'a yakın kayıp anlamına geldiği bildirildi. Bu nedenle oyuncuların keyfini kaçırdığı belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner534

banner518

banner481

banner472

banner536