Futsal'da şampiyon Spor İşleri Müdürlüğü

Alanya Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2. Birimlerarası Futsal Turnuvası’nda şampiyon, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Spor İşleri Müdürlüğü oldu. Dereceye giren takımlara ödüllerini ise Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel verdi

Futsal'da şampiyon Spor İşleri Müdürlüğü
banner404

BU yıl ikincisi düzenlenen Birimlerarası Futsal Turnuvası, Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen final maçlarının ardından sona erdi. 16 müdürlüğün mücadele ettiği turnuvada toplamda 543 gol atıldı. Turnuvanın sonunda geçen yıl olduğu gibi bu yıl da şampiyon Spor İşleri Müdürlüğü oldu. Turnuvada, Temizlik İşleri Müdürlüğü Mahmutlar ikinci, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü üçüncü oldu. Turnuvanın en centilmen takımı Temizlik İşleri Müdürlüğü Avsallar oldu. Turnuvanın gol kralı ise attığı 37 golle Zabıta Müdürlüğü biriminden Ömer Koparan oldu. En iyi kaleci ise Spor İşleri Müdürlüğü biriminden Ali Atay oldu.

BAŞKAN TEŞEKKÜR ETTİ
Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula turnuvaya katılan tüm birim müdürlerine plaket verdi. Dereceye giren takımlara ödüllerini Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel verdi. Başkan Yücel, "Belediye personelimiz arasında kaynaşmayı sağlamak ve personelimizin motivasyonunu artırmak amacıyla düzenlenen turnuvamızın ikinci yılını tamamladık. Her yıl üzerine katarak gelecek yıllarda daha iyi organizasyonlar gerçekleştireceğiz. Tüm birimlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472