banner468

Futbolcu Futborsa'dan bulunacak

Futborsa ile amatör ve profesyonel oyuncular spor kulüpleri ile buluşuyor

Futbolcu Futborsa'dan bulunacak

Futborsa ile amatör ve profesyonel oyuncular spor kulüpleri ile buluşuyor

29 Ağustos 2013 Perşembe 11:07
Futbolcu Futborsa'dan bulunacak
banner404
FUTBORSA, www.futborsa.net sitesi vasıtasıyla amatör ve profesyonel futbol oyuncuları ile spor kulüplerini aynı platformda buluşturuyor. Sistemde, futbolcular, futbol menajerleri ve spor kulüpleri için farklı üyelik seçenekleri sunuluyor.

Belirlenen rakamlara göre Türkiye'de toplam 19.200 amatör spor kulübü ve bu kulüplerde yaklaşık 6.000 lisanslı sporcu bulunuyor. Futborsa.net, tüm bu oyuncuların genel istatistiki verilerinin ve futbolcuların kendilerini rahatlıkla geniş kitlelere tanıtabileceği tüm özelliklerin yer aldığı bir platform olarak düşünüldü.
Sisteme üye olan futbolcu, gerekli olan bilgileri profil ekranından rahatlıkla girebiliyor. Futbolcu, profilinde lisansının olup olmadığından sahadaki mevkisine kadar çok çeşitli bilgilere yer verebileceği gibi kendine ait bir blog sahibi de oluyor. Üye futbolcu, bu blog sayesinde günlük antrenman metotlarından maç günü heyecanına hatta maçta atılan bir golün oyuncu üzerinde yarattığı etkiden rahatlıkla geniş kitlelerin haberdar olmasını da sağlayabiliyor.
 'BİLGİLER KULÜP VE MENAJERLERE SUNULUYOR'
Sistem, üye olan futbolcunun elde ettiği başarıları ve yetenekleri sürekli olarak güncelleyebileceği şekilde düzenlendi. Futbolcu, profiline resim ve video formatında görseller ekleyebilmekte, Futborsa profilini diğer sosyal medya uygulamaları ile entegre edebilmektedir. Profilde paylaşılan bu bilgiler, futbolcu arayışında olan tüm kulüp ve menajerlere sunuluyor.
OYUNCU BULMAK KOLAYLAŞTIRILDI
Aktif olarak futbol oynayan tüm amatör, profesyoneller, teknik direktörler, menajerler ve spor kulüpleri, Futborsa.net sitesine üye olabiliyor. Üye profillerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, kullanıcı arayüzleri de farklı olarak tasarlandı. Futbolcu profili, kulüp ve menajer arama ihtiyacına cevap verecek şekilde olan sistemde kulüp ve menajer profilinde ise oyuncu bulmak oldukça kolaylaştırıldı.
KULÜPLER ARADIKLARI FUTBOLCUYU FUTBORSA.NET'TE BULACAK
Futborsa.net sayesinde artık tüm kulüpler aradıkları futbolculara kolaylıkla ulaşabilecekler. Spor Kulüpleri, üye futbolcuların verdikleri ilanlardan kendilerine uygun olanlarla kolaylıkla iletişime geçebilecekleri gibi, kararlarını futbolcuların profil sayfalarında yayınladıkları fotoğraf, video ve özellik bilgilerini inceleyerek verebilecekler.

Spor kulüplerinin ilan verebilecekleri ve aradıkları oyuncuların detaylarını girebilecekleri şekilde tasarlanmış olan Futborsa sistemi, futbolcu havuzundaki oyuncularla kulüpleri bir araya getirebilecek tüm özelliklere sahip bulunuyor.
YETENEK AVCILIĞI YAPMAYA SON VERİLİYOR
Futborsa.net sayesinde spor kulüpleri, futbolcu aramak için kilometrelerce seyahat etmek, maç izlemek, rapor tutmak zorunda kalmayacaklar. Tek tıkla futbolcu havuzunu görüntüleyebilecek, yüzlerce futbolcunun bilgilerini ve özelliklerini inceleyerek kararlarını verebilecekler.
'TRANSFER GÖRÜŞMESİ YAPILABİLECEK'
Kadro oluşturmakta, sisteme uygun futbolcu bulmakta zorlanan ekipler Futborsa.net sayesinde aradıkları özellikte, mevkide, kiloda hatta boyda futbolcularla irtibata geçerek transfer görüşmesi yapabilecekleri gibi düzenledikleri seçmelerden tüm futbolcu adaylarının haberdar olmasını da sağlayabilecekler.

Amatör spor kulüplerinin en büyük sorunudur kendi reklamlarını, tanıtımlarını yapabilmek. Çünkü bunu gerçekleştirebilmek için güçlü bir bütçeye sahip olmak gerekir. Tanıtım yapmayan, adı sanı duyulmayan bir kulübün futbolcu, teknik direktör ve sponsor bulmakta zorlanacağı kesindir.
AMATÖR SPOR KULÜPLERİ SESİNİ FUTBORSA.NET'TE DUYURACAK
Artık kulüpler reklam yapmak için tonla para harcamak zorunda kalmayacaklar. Futborsa.net’e üye olarak, kulüp tanıtım sistemi sayesinde kulüp bilgilerini, tarihçelerini, fotoğraflarını, iletişim bilgilerini paylaşabilecek ve seslerini kolaylıkla duyurabilecekler. Bu sayede sponsor bulabilecek, istedikleri futbolcuları rahatlıkla kadrolarına katarak arzuladıkları hedeflere ulaşabilecekler.
MENAJERLER FUTBORSA.NET'TE SPOR KULÜPLERİ İLE BULUŞUYOR
Spor kulüpleri, Futborsa üyesi menajerler sayesinde yıldız adayı futbolculara herkesten önce sahip olabilecekler. Menajerlerle transfer görüşmeleri yaparak ellerindeki futbolcu portföylerinden bütçelerine, ihtiyaçlarına uygun olan futbolcuları kadrolarına katabilecekler.  Kadrolarındaki yıldız oyuncuları büyük kulüplere satarak, maddi kazanç sağlayabilmek için aradıkları menajerlere kolaylıkla ulaşabilecek, tek tıkla iletişime geçebilecekler.
HER FUTBOL KULÜBÜNE ULAŞILABİLECEK
Spor kulüpleri, Futborsa.net sayesinde dünyanın herhangi bir yerindeki futbol kulübüne kolaylıkla ulaşabilecekler. Siteye üye yüzlerce kulüp ile iletişime geçebilme, turnuvalar düzenleyebilme ve dostluk maçı organizasyonları yapabilme imkanına da sahip olacaklar.
YABANCI TRANSFERİNE DE YARDIMCI OLACAK

Kardeş kulüp arayışındaki tüm kulüpler için bulunmaz bir fırsat olan Futborsa.net, yabancı oyuncu transferi konusunda da yardımcı olabilecek tüm donanıma sahip bulunuyor. Futborsa.net sayesinde kulüplerle iletişime geçerek, alt yapı sistemleri hakkında bilgi alışverişinde bulunabilme, futbol takımının gelişimine katkıda bulunabilme imkanı da elde ediliyor.
SEÇMELERİNİZİN TARİHLERİNİ FUTBORSA.NET'TEN DUYURUN
Spor kulüpleri için futbolcu seçmeleri düzenlemek ve bu sayede altyapılarını, kadrolarını genişletmek çok önemlidir. Futbolcu seçebilmek kadar, futbolcu seçmelerinin tarih ve yer bilgilerini paylaşabilmek de önem arz etmektedir.
Futborsa.net sayesinde spor kulüpleri düzenledikleri futbolcu seçmelerinin yer ve tarih bilgilerini kolaylıkla geniş kitlelere duyurabilecekler. Ve yıldız adaylarını diğer kulüplerden önce kadrolarına katabilme şansına erişecekler.
'DÜNYA ÜZERİNDEKİ TEK SİSTEM'
Futborsa, spor kulüpleri ile futbolcuları aynı platformda buluşturan dünya üzerindeki tek sistemdir. Futborsa.net sayesinde sisteme üye olan futbolcular ve spor kulüpleri kolaylıkla iletişime geçerek, transfer görüşmesi yapabilir, bilgi alışverişinde bulunabilirler. Futbolcular profil sayfalarında paylaştıkları videolarını, fotoğraflarını ve yeteneklerini vurgulayan bilgileri kulüplerle paylaşabilir, hayallerine bir adım daha yaklaşabilirler. İlan vererek kulüplerin dikkatini çekebilecekleri gibi, üye menajerlerle görüşerek kariyerlerine bir yön verebilecekler.
'BULUNMAZ BİR FIRSAT'
Spor kulüpleri için de bulunmaz bir fırsat olan Futborsa.net sayesinde, futbol kulüpleri oyuncu havuzundan diledikleri oyuncuyu takibe alabilir, gelişimini inceleyebilir ve uygun buldukları anda transfer teklifinde bulunabilirler. İlan vererek kadro derinliğini artırabilir, alt yapılarını güçlendirebilir ve hedeflerine emin adımlarla ilerleyebilirler. Menajerlerle toplantılar gerçekleştirebilir, ellerindeki futbolcu listelerinden ihtiyaç duyduklarını bütçeleri doğrultusunda kadrolarına katabilirler. Kulüp tanıtım sistemi sayesinde kulüplerinin tanıtımlarını yapabilir, sponsor bulabilir ve maddi açıdan da istedikleri noktalara gelebilirler.
'YAKIN GELECEKTE İLGİ ODAĞI HALİNE GELECEK'
Futborsa, spor kulüpleri, futbolcular ve menajerlerin ihtiyaç duydukları tüm olanakları kendilerine sunmaktadır. Sahip olduğu özelliklerle bu alanda dünya üzerindeki tek platform olan Futborsa, yakın gelecekte tüm futbolcuların, spor kulüplerinin ve menajerlerin ilgi odağı haline gelecektir.
'ÜYELER SESLERİNİ MİLYONLARA DUYURACAK'
Futborsa.net, yakın gelecekte site içerisinde gerçekleştireceği güncellemelerle de adından söz ettirecek. IP TV uyumluluğu sayesinde yani internet üzerinden ses ve görüntü aktarımının hızlanması ve bir el kamerasıyla içerik üretip dünyada milyonlarca kişi arasında paylaşılabilmesine olanak sağlayan teknolojiye sitesinde yer verecek olan Futborsa.net, bu sayede üyelerinin kaydettikleri her türlü videonun geniş kitleler tarafından televizyonları başından izlenebilmesini sağlayacak. Bu teknoloji sayesinde üye futbolcularımız seslerini milyonlara kolaylıkla duyarabilecek, dünyanın dört bir yanındaki kulüplere göz kırpabilecekler.
FUTBOLCU SEÇME ZORLUĞU ORTADAN KALKACAK
Futborsa.net’in, üyelerinin hizmetine sunacağı bir diğer yenilik de spor kulüplerinin futbolcu seçerken yaşadıkları zorlukları ortadan kaldıracak. Üye futbolcuların sezon içindeki tüm istatistiki verilerinin yani oynadığı maç, attığı gol, yaptığı asist sayıları ve daha bir çok bilginin yer alacağı panel, futbol kulüplerinin oyuncu verilerini analiz ederek en doğru transferi gerçekleştirmelerini sağlayacak. Spor kulüplerinin lig sıralamasındaki yeri, aldığı galibiyet ve mağlubiyet sayıları, başarılarının da yer alacağı panel sayesinde ise futbolcular, kariyerlerine hangi kulüpte devam edeceklerine karar verebilecekler.

Futborsa.net teknolojik gelişimlerin nabzını tutarak, üyelerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

Haberleri ve canlı yayınları ile gündemi belirleyen
Alanya'nın yeni nesil televizyonu DİM WEB TV izlemek artık çok kolay. 

Samsung, LG vb android telefonlar için Google Play Store'dan
iPhone telefonlar, iPad ve iPod'lar için AppStore'dan indirebilirsiniz.
İyi Seyirler.


banner355
Son Güncelleme: 29.08.2013 11:58
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat!. Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner452

banner457

banner449

English Russian

banner459

banner381

banner344

banner386

banner349