Futbol camiası Alanyaspor'un katledildiğini düşünüyor

Tüm futbol camiası, düşme potasına sürüklenen Aytemiz Alanyaspor'un resmen katledildiği konusunda hemfikir

Futbol camiası Alanyaspor'un katledildiğini düşünüyor
banner404

TGF Genel Başkan Vekili ve AGC Başkanı Mehmet Ali Dim, Twitter üzerinden Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na da yönlendirdiği mesajında "Tüm futbol yorumcularının ortak görüşü; Alanyaspor haftalardır resmen katlediliyor. Son maçta 3 penaltısı verilmedi. Konya’ya verilen penaltı haksız. Bir operasyon mu var? Birileri düğmeye mi bastı? Kim bunlar?" dedi. 

'CANIMIZ ÇOK YANDI' 

ALANYASPOR Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu da, dün basın mensuplarıyla bir araya gelerek "Artık küme potasının yakın yerindeyiz. Bu yıl geçen yıldan daha zor. Şehir destek vermiyor ve desteğe ihtiyacımız var. Bu yıl sahada canımız çok yandı. Konyaspor maçında da hakemin verdiği ve vermediği tüm pozisyonlar bizim aleyhimizeydi. Bu maç da dönüm maçımızdı" dedi. 

'ADALET İSTİYORUZ' 

AYTEMİZ Alanyaspor Futbol Şube Sorumlusu Metin Fahri Özçelik de, Konyaspor maçına ilişkin olarak yaptığı yazılı açıklamada, karşılaşmanın hakemi Fırat Aydınus'u sert ifadelerle eleştirdi. Özçelik "Konyaspor'a olmayan penaltıyı vermiş, bizim 3 net penaltımızı vermemiş. Bu sezon onlarca penaltımız verilmemiştir. Biz sadece adalet istiyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 23:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479