banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Fırçanın ardından 2. skandal! Bu kez böyle yaptılar

Romanya U21-Almanya U21 maçı öncesi muhabirlere röportaj veren Türkiye A Milli Takım eski Teknik Direktörü Lucescu'ya plastik şişe uzatıldı. Bu durum akıllara İzlanda maçı öncesi Emre Belözoğlu'na fırça uzatılma olayını getirdi.

SPOR 28.06.2019, 14:22 Melike Temir
Fırçanın ardından 2. skandal! Bu kez böyle yaptılar
banner404

DÜN akşam İtalya'da oynanan o anlar akıllara İzlan'da da yaşanan fırça skandalını getirdi. İtalya'da düzenlenen UEFA 21 yaş altı futbol turnuvasında yarı finalde oynanan Almanya- Romanya maçı öncesi ilginç bir olay yaşandı. Almanya'nın 4-2 kazandığı mücadeleyi izlemek için Renato Dall'Ara Stadyumu'na giden Türkiye A Milli Takım eski teknik direktörü Mircea Lucescu maç öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bu sırada kimliği henüz belirlenemeyen bir şahıs mikrofonların arasından Lucescu'ya plastik bir şişe uzattı. Durumu fark eden basın mensupları hemen müdahale ederek şişeyi uzatan kişiyi Lucescu'dan uzaklaştırdı. 

EMRE BELÖZOĞLU'NA FIRÇA UZATILMIŞTI

Yaşanan o anlar kameralara saniye saniye yansırken akıllara A Milli Takım'ın İzlanda'da yaşadığı 'fırça skandalı' geldi. Hatırlanacağı üzere 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri maçı için İzlanda'ya giden Milli Takım'da kaptan Emre Belözoğlu'na havaalanında uzatılan fırça büyük gündem yaratmıştı.

Yorumlar (0)