banner468

Fatih Terim için müthiş iddia

Tec­rü­be­li ho­ca­nın, TFF’nin söz­leş­me tek­li­fi­ni red­det­me nedeni or­ta­ya çık­tı. Ma­yıstaki kon­gre­ye ha­zır­la­nan Ga­la­ta­sa­ray mu­ha­le­fe­ti­nin Te­rim’e “Mil­li Ta­kım’a im­za at­ma. Se­çim­de en bü­yük ko­zu­muz ola­cak­sın” de­di­ği öğ­re­nil­di

Fatih Terim için müthiş iddia

Tec­rü­be­li ho­ca­nın, TFF’nin söz­leş­me tek­li­fi­ni red­det­me nedeni or­ta­ya çık­tı. Ma­yıstaki kon­gre­ye ha­zır­la­nan Ga­la­ta­sa­ray mu­ha­le­fe­ti­nin Te­rim’e “Mil­li Ta­kım’a im­za at­ma. Se­çim­de en bü­yük ko­zu­muz ola­cak­sın” de­di­ği öğ­re­nil­di

28 Eylül 2013 Cumartesi 16:43
Fatih Terim için müthiş iddia
banner404
Tür­ki­ye Fut­bol Fe­de­ras­yo­nu (TFF) Baş­ka­nı Yıl­dı­rım De­mi­rö­ren son yap­tı­ğı ba­sın top­lan­tı­sın­da Fa­tih Te­rim ile 3 yıl­lık an­laş­ma yap­mak is­te­dik­le­ri­ni di­le ge­tir­miş­ti. An­cak De­mi­rö­ren, ba­şa­rı­lı ça­lış­tı­rı­cı­nın ma­yıs ayı­na ka­dar hiç­bir söz­leş­me­ye im­za at­mak is­te­me­di­ği­ni de ifa­de et­miş­ti. Te­rim’in TFF’den ge­len bu tek­li­fe ‘evet’ de­me­mesinin ar­ka­sın­da Ünal Ay­sal’a kar­şı olan mu­ha­le­fet gru­bu­nun olduğu öğ­re­nil­di.


Kongrede haksızlık anlatılacak

Bu gru­bun Te­rim’e “Sa­kın Mil­li Ta­kım’a im­za at­ma. Ma­yıs­ta ya­pı­la­cak se­çim­de en bü­yük ko­zu­muz sen ola­cak­sın” de­dik­le­ri ve Te­rim’i ik­na et­me nok­ta­sı­na gel­dik­le­ri bil­di­ril­di. Bu ne­den­le Te­rim’in TFF’ye im­za at­ma­k ko­nu­sun­da ka­rar­sız kal­dı­ğı bil­di­ril­di. Adı­nın ve­ril­me­si­ni is­te­me­yen mu­ha­le­fe­tin ön­de ge­len bir ismi de id­di­ayı doğ­ru­la­rken “Ma­yıs­ta­ki se­çim­ler­de en önemli teknik direktör adayımız Fatih Te­rim’dir” de­di. Ca­mi­anın Te­rim’in gönderiliş şekline kızgın olduğunu belirterek  bu haksızlığı kongrede de dile getireceklerini bildirdi.

Seçim kulisleri hız kazandı bile

Öte yandan ca­mi­ada sözü geçen bazı kongre üyelerinin 2014’ün Ma­yıs ayın­da yapılacak kongrede seçim kararı alınabilmesi için kulis yapmaya başladıkları öğrenildi. Bu isimlerden biri de Ad­nan Öz­türk... Daha önce mayıs ayında başkanlığa aday olacağını açık açık belirten Öztürk’ün yanı sıra Ali Dü­rüst’ün de adı adaylar arasında ge­çi­yor.

Bu iki­li­nin ayrıca tek bir lis­te­de bu­lu­şa­bi­le­ce­kleri de be­lir­ti­li­yor. Gö­rev sü­re­si­nin bi­ti­mi­ne 1 yıl ka­la Ay­sal haziran ayında ola­ğa­nüs­tü se­çime gi­dip baş­kan­lık kol­tu­ğu­na ye­ni­den otur­muş­tu. Bu sü­re­cin ye­ni­den baş­la­ya­rak 3 yı­lı kap­sa­ya­ca­ğı di­le ge­ti­ril­miş­ti.

An­cak es­ki tü­züğün dikkate alınması gerektiğini belirten muhalefet yönetimin süresinin 1 yıl olduğunu savunuyor. Bu arada merhum başkan Öz­han Ca­nay­dın 2002’de Fa­tih Te­rim’i seçim kozu yaparak kongrenin galibi olmuştu.

TERİM’SİZ İLK SINAV

Lig­de sa­ha­sın­da Çay­kur Ri­ze’yi ağır­la­ya­cak Ga­la­ta­sa­ray, ilk kez Fa­tih Te­rim’siz bir ma­ça çı­ka­cak. Gö­re­vi­ne son ve­ri­len Te­rim’in ma­ça ge­lip gel­me­ye­ce­ği ise me­rak ko­nu­su. Tec­rü­be­li ho­ca­nın karşılaşmayı lo­ca­dan ta­kip ede­ce­ği öne sü­rül­üyor.

Milliyet


DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

Haberleri ve canlı yayınları ile gündemi belirleyen
Alanya'nın yeni nesil televizyonu DİM WEB TV izlemek artık çok kolay. 

Samsung, LG vb android telefonlar için Google Play Store'dan
iPhone telefonlar, iPad ve iPod'lar için AppStore'dan indirebilirsiniz.
İyi Seyirler.


banner355
Son Güncelleme: 28.09.2013 16:44
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat!. Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner452

banner457

banner449

English Russian

banner459

banner381

banner344

banner386

banner349