banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Erzurum kampında her şey yolunda

Alanyaspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, "Erzurum kampı istediğimiz gibi ilerliyor. Ağır idmanlar yapıyoruz. Oyuncularım yavaş yavaş istediğimiz düzeye geliyor" dedi

SPOR 13.08.2014, 08:51 13.08.2014, 09:22
Erzurum kampında her şey yolunda
banner404
 ALANYASPOR Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, "Yaklaşık iki haftadır Erzurum'da çalışıyoruz. Bu süreçte 20 antrenman, 4 hazırlık maçı yaptık. Takıma ilk kez yarım gün izin verdim. Ağır bir antrenman periyodumuz oldu. PTT 1. Lig takımları ile çok yararlı 4 hazırlık maçı oynadık. Oyuncularım yavaş yavaş istediğim düzeye geliyor. Taktiksel çalışmalara yeni başladık. Lige kadar olan süreçte saha çalışmalarına daha fazla önem vereceğiz. PTT 1. Lig'deki ilk yılımızda öncelikle kalıcı olmak istiyoruz. Bunun için her anlamda lige hazır girmeliyiz" şeklinde konuştu.
TESİSLERE TAM NOT
Erzurum'un çok iyi bir kamp merkezi olma yolunda ilerlediğini ifade eden Altıparmak, "Buraya çok güzel antrenman sahaları yapılmış. Önümüzdeki süreçte 10'a yakın futbol sahasının daha yapılacağını duyduk. Otellerin standartı da yüksek. Türk futbolu adına bu tesisler sevindirici gelişmeler. Emeği geçen herkesi kutluyorum" diye konuştu. Transferlerle ilgili görüşlerini de belirten Altıparmak, "Kamp bitiminde cuma günü yönetim kuruluna raporumu vereceğim. Kadroda birkaç revizyona gidebiliriz. Aramıza birkaç yeni oyuncu katılabilir. Lig kadromuz 23 veya 24 kişiden oluşacak" dedi. 
Yorumlar (0)