banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Emre Mor, G.Saray'a haber gönderdi! Terim kararını verdi

Yeni sezon öncesinde tam 5 ismi kadrosuna katarak transfer dönemine hızlı bir giriş yapan Galatasaray durmuyor. Adı geçtiğimiz sezon da Galatasaray ile anılan Emre Mor haber gönderdi. Transferde tek sorun, sarı kırmızı ekip oyuncuyu kiralamak isterken kulübü Celta Vigo'nun 8 milyon euroluk bonservis bedeliyle oyuncuyu satmak istemesi...

SPOR 04.07.2019, 15:17 Melike Temir
Emre Mor, G.Saray'a haber gönderdi! Terim kararını verdi
banner404

TRANSFER çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın gündemine sürpriz isimler gelmeye devam ediyor. Şu ana kadar Jimmy Durmaz, Ryan Babel, Şener Özbayraklı, Ozornwafor ve Adem Büyük'ü kadrosuna katan Galatasaray, Yusuf Erdoğan transferinde de geri sayıma geçti. Son olarak Yusuf Erdoğan'a imza attırmaya hazırlanan Galatasaray'a bir sürpriz haber de Emre Mor cephesinden geldi.

TERİM, YÖNETİMLE EMRE MOR İÇİN GÖRÜŞTÜ

Sabah'ta yer alan habere göre; Celta Vigo'da forma şansı bulamayan ve önümüzdeki sezon macerasına başka bir takımda devam etmek isteyen Emre Mor, menajeri aracılığıyla Galatasaray'a haber gönderdi ve yeni sezonda sarı-kırmızılı formayı giymek istediğini iletti. Galatasaray'a geldiği günden bu yan Emre Mor'u kadrosunda görmek isteyen ve geçtiğimiz Ocak ayında da transferi ekonomik sebeplerden dolayı son anda iptal olan milli futbolcunun transferine sıcak bakan Fatih Terim, sarı-kırmızılı yönetim ile bu yönde bir görüşme yaptı.

BONSERVİS BEDELİ 8 MİLYON EURO

İspanya La Liga takımlarından Celta Vigo ile görüşmelere başlayan Galatasaray, satın alma opsiyonu ile Emre Mor'u kiralamak isterken; Vigo yönetimi en azından şimdilik bu transfer sürecine soğuk bakıyor ve milli futbolcuyu 8 milyon euroluk bonservis bedeli ile elden çıkartmak istiyor.

Yorumlar (0)