Bursaspor'dan Mustafa Er açıklaması

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu, görevinden istifa eden futbol direktörü Mustafa Er'in sürpriz bir şekilde görevinden ayrıldığını bildirdi

Bursaspor'dan Mustafa Er açıklaması
banner404

KULÜBÜN internet sitesinden yapılan açıklamada, yönetim kurulu olarak,  yeni sezona yönelik teknik yapılanmayla ilgili çalışmalar sırasında, zor  dönemlerde sorumluluk alan Mustafa Er'in kulüpteki görevine devamı konusunda  görüş birliği içinde hareket ettikleri ve kendisiyle görev tanımıyla ilgili  istişarede bulunulduğu belirtildi.
 
Er'in, Bursaspor'un geleceğinde önemli bir rol oynama potansiyeline  sahip olduğuna inanıldığının vurgulandığı açıklamada, "Kendisine birinci yardımcı  antrenörlük, futbol direktörlüğü ya da, kulüp tarafından finanse edilmek  suretiyle  bir yıl süreyle yurt dışında eğitim alması, yabancı dilini  geliştirmesi ve teknik açıdan donanımını zenginleştirmesi teklif edilmiştir."  ifadeleri kullanıldı.
 
Er'in istifasının sürpriz olarak nitelendirildiği açıklamada şunlar  kaydedildi:
 
"Tercihini futbol direktörlüğünden yana kullanan ve son derece geniş  yetkilerle başladığı görevinde kısa sürede oldukça mesafe kat eden Mustafa Er,  dün itibarıyla bizim açımızdan da sürpriz bir şekilde istifasını sunmuş ve bu  görevi yapamayacağına dair görüş bildirmiştir. Bursaspor'un bir değeri olarak  kabul ettiğimiz Mustafa Er, ısrarlı telkinlerimize rağmen kulüpte görev almak  istemediğini ve kararını değiştirmeyeceğini beyan ederek istifa etmiştir.  Kendisinin vermiş olduğu bu karara saygı duyuyor ve önce futbolcu, ardından  teknik adam olarak kulübümüze yaptığı hizmetlere teşekkür ederek bundan sonraki  yaşamında başarılar diliyoruz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner539

banner518

banner481

banner472

banner479