banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Boks'un dünya şampiyonları Alanya'da 

WBO Uluslararası Boks Gecesi 29 Temmuz tarihinde Alanya’da yapılacak. 16 ülkeden canlı yayınlanacak olan bu dev organizasyon, Alanya Yat Limanı girişinde yeni hizmete giren Illusion Event Hall'de gerçekleşecek

SPOR 02.06.2018, 16:06 Şerife Çoban
Boks'un dünya şampiyonları Alanya'da 
banner404

WBO Uluslararası Boks Gecesi’nde milli boksörler yer alacak. Kadınlar Amatör boks kategorisinde 7 Avrupa ve 2 dünya şampiyonu olan Gülsüm Tatar, WBC Gençler Dünya Şampiyonu Buğra Öner, WBC Avrasya Altın Kemer TBA Alptuğ Öner, Türk tarihinin en genç profösyenel boksörü Atakan Karlıklı, Almanya’dan gurbetçi boksör Şükrü Altay, Rus, Belarus, Finlandiya ve İsrailli boksörlerle altın kemer için mücadele edecekler.

LEVENT UĞUR BAŞARI DİLEDİ
Buğra Öner, Atakan Karlıklı, Cemil Yiğenoğlu kemerleri ile birlikte BBA Murat Öner eşliğinde; Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur’u ziyaret ederek organizasyon hakkında Uğur’u bilgilendirdiler. BBA Murat Öner, "Alanya, spor turizmi kenti olduğu için Alanya’yı tercih ettik. Destekleriniz için de şimdiden teşekkür ediyorum" dedi. Belediye Spor Müdürü Levent Uğur ise, "Tüm sporcularımıza bu zorlu turnuvada başarılar dilerim" dedi.

Yorumlar (0)