banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Beşiktaş'tan Edin Visca için flaş teklif

Beşiktaş Yönetimi, Abdullah Avcı’nın Başakşehir’den öğrencisi olan Edin Visca için tüm şartları zorlayacak. Kara Kartal yüksek bonservis nedeniyle Enzo Roco, Orkan Çınar ve Jeremain Lens gibi isimleri takasta kullanacak

SPOR 30.06.2019, 10:27 Enes Subaşı
Beşiktaş'tan Edin Visca için flaş teklif
banner404

SEZON başından beri 3 büyüklerin transfer listesinin bir numarasında yer alan Başakşehirli Edin Visca için Kara Kartal bir kez daha devrede... Beşiktaş Yönetimi’nin, Abdullah Avcı’nın Turuncu-Lacivertliler’den öğrencisi olan 29 yaşındaki futbolcu için tüm şartları sonuna kadar zorlayacağı öğrenildi. Bu doğrultuda Boşnak futbolcunun 15 milyon Euro’luk bonservis bedeli nedeniyle Siyah-Beyazlılar’ın bir çözüm arayışı içerisinde olduğu ve takas formülüne başvuracağı gelen haberler arasında.
 
Bir kısmı nakit
 
Gelecek sezon kadro planlamasında yer almayan stoper Enzo Roco, bir türlü istenen seviyeye gelemeyen orta sahanın birçok bölgesinde oynayabilen Orkan Çınar ile beklentileri bir türlü karşılaşayamayan sağ kanat Jeremain Lens, Başakşehir’e önerilecek. Ayrıca 3 oyuncunun yanı sıra Beşiktaş’ın Visca’yı kadrosuna katabilmek adına 3-4 milyon Euro bandında nakit ücret teklif edeceği öğrenildi. Önümüzdeki günlerde iki kulübün masaya oturması bekleniyor.

 

Yorumlar (0)