Belediyespor'dan büyük destek

Geçtiğimiz yıl sosyal sorumluluk projesi kapsamında öğrencilere Atatürk Şiirleri’nden oluşan kitabı armağan eden Alanya Belediyespor, sporun yanı sıra eğitime de destek vermeye devam ediyor

Belediyespor'dan büyük destek
banner404

KURUMSAL sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyen Alanya Belediyespor, ailelerinden uzakta eğitim-öğretim hayatını sürdüren ALKÜ ve AHEP’li üniversite öğrencilerinin ulaşım yükünü hafifletecek bir projeye imza attı. 

Belediyespor, ikametgahı Alanya’da bulunan ALKÜ ve AHEP’li üniversite öğrencilerinin iki aylık okul ulaşım bedellerini karşılayarak, öğrencilere toplu taşıma hizmeti veriyor. Kart dolum işlemleri önceki gün Belediyespor Kulübü’nde başladı. Çok sayıda öğrenci kent kartlarını Belediyespor'a getirerek dolum işlemlerini yaptırdı. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği 2 aylık ücretsiz okul ulaşım hizmeti, öğrenciler tarafından memnuniyetle karşılandı. 

'ÇORBADA TUZUMUZ OLSUN'

Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken, "Kulübümüz spora olduğu kadar eğitime de son derece önem veren bir kulüp. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında zaman zaman öğrenci ve okullarımıza yönelik bir dizi çalışmalarımız oluyor. Bu yıl ailelerinden uzakta eğitim-öğretim hayatını sürdüren üniversite öğrencilerimizin yalnız olmadıklarını hissettirmek istedik. Ekonomik şartların ağır olduğu günümüzde üniversite öğrencilerimizin 2 aylık okul ulaşım ücretlerini karşılayarak hem ailelere, hem de öğrencilerimize bir nebze katkı sağlamak istedik" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472