Başkan Çavuşoğlu spor basınını ağırladı 

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, bugün düzenlenen gazetecilerle sohbet toplantısı ve öğle yemeğinde biraraya geldi

Başkan Çavuşoğlu spor basınını ağırladı 
banner404

ALANYASPOR Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde yapılan toplantıya Yeni Alanya Gazetesi Spor Müdürü Cemali Aygır, gazeteciler İbrahim İpbüker, Engin Anak, Mustafa Kurt, Erdal Anak, Mehmet Al, Özgür Yılmaz, Vildan Rende, Ali Doğan ve Muammer Soylu katıldı. Alanyaspor Genel Sekreteri Fikret Arık, Stadyumdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Göçmenoğulları, Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu, Genel Müdür Muhammed Ak, Medya Sorumlusu Teoman Eriş ve Alpaslan Edizer de toplantıda yer aldı. Öğle yemeğinin ardından gazetecilerle sohbet eden Başkan Çavuşoğlu, kulüp olarak basın mensuplarıyla iletişime her zaman açık olduklarını ve bu konuya önem verdiklerini söyledi.

Stadyumda ve kulüp tesislerinde basın mensuplarının yaşadığı sorun ve aksaklıkların giderilmesi için gerekli talimatları verdiğini belirten başkan Çavuşoğlu, “Stadyumdaki eksiklikleri belediyenin spor müdürlüğü ve stadyum yetkilileriyle işbirliği halinde çözüyoruz. Basın mensubu arkadaşlarımızın daha iyi şartlarda çalışabilmesi için kulübümüzde altyapı için yeni yapılan ek binada bir salon tahsis ettik. Antrenman ve basın toplantılarını takip etmek için görevli olarak tesisimize gelen gazeteci arkadaşlarımız burada rahatça çalışabilecek" dedi. Başkan Çavuşoğlu daha sonra gazetecilerle birlikte tesiste yapılan basın çalışma odasını ve yapım aşamasındaki fitness salonu inşaatını gezdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472