banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Bakandan müjdeli haber

AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, "Oba Stadyumu'nun jeneratör konusu çözüldü. TAV'la görüştüm. Önümüzdeki yıl da Alanyaspor'un forma göğüs reklamı Gazipaşa Airport olacak" dedi

SPOR 20.08.2014, 07:17 20.08.2014, 10:24
Bakandan müjdeli haber
banner404
DÜN bir dizi görüşmeler yapmak için Alanya'ya gelen Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Alanyaspor camiasına iki önemli müjde verdi. Çavuşoğlu ilk olarak Oba Stadyumu'nun jeneratör sorununun çözüldüğünü ifade etti. Çavuşoğlu, "Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç'la konuyu görüştüm. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı vasıtasıyla sorunun çözülmesi için gerekli talimatlar verildi. İl müdürlüğü ile yazışmalar yapıldı. Önümüzdeki günlerde Oba Stadyumu'nun jeneratör sorunu ortadan kalkacak. Alanyaspor bu stadyumda gece maçları oynayabilecek" şeklinde konuştu.

GÖĞÜSE GAZİPAŞA AİRPORT
Alanyaspor'un önümüzdeki sezon forma göğüs reklamının yine Gazipaşa Airtport olacağını ifade eden Çavuşoğlu, "TAV Yönetim Kurulu ile görüştüm. Geçtiğimiz yıl Alanyaspor'a 200 bin TL reklam desteği vermişlerdi. Bu yıl bu rakamın artması için gerekli görüşmeleri yaptık. Ayrıca Spor Toto Teşkilat Başkanı  Muharrem Kasapoğlu ile de reklam desteği verilmesi konusunda gerekli görüşmeler yapıldı" diye konuştu. Bakan Çavuşoğlu ile bu konuları görüşen Alanyaspor Genel Koordinatörü Mevlüthan Çavuşoğlu "Bakanımıza teşekkür ediyoruz" dedi.  
Yorumlar (0)