Arda'nın transferinde masadan kalktılar

Barcelona'dan devre arasında ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Arda Turan'ın menajeri, İngiliz ekibi Arsenal'la görüşmelerinden sonuç alamadı

Arda'nın transferinde masadan kalktılar
banner404

BARCELONA'DAN iki hafta içinde ayrılması beklenen Arda Turan'ın transfer görüşmeleri sürüyor. Mundo Deportivo'da yer alan habere geçtiğimiz günlerde menajeriyle birlikte Londra'da görülen Arda Turan'ın Ocak ayında Barcelona'dan ayrılmak için Arsenal'le görüşmeleri başladı.

İLK GÖRÜŞME OLUMSUZ

Haberde İtalya ve İspanya'dan da taliplileri olduğu belirtilen Arda Turan'ın Arsenal'la yaptığı ilk görüşme başarısızlıkla sonuçlandı. Görüşmelerin devam ettiği belirtilirken 2 hafta için durumun netleşmesi bekleniyor.

ARDA MONACO'YU İSTİYOR

Mundo Deportivo Arda Turan'ın ilk tercihinin Arsenal değil Monaco olduğunu ancak Fransız kulübüyle de anlaşamadığı belirtildi. Arsenal'in bu transferde çok da istekli olmadığı ve Arda'nın şartlarında diretmesi halinde görüşmelerden çekilebileceği de belirtildi.

SADECE MİLLİ MAÇLARDA OYNADI

Nisan'dan beri Barcelona'da forma giyemeyen Arda Turan, sadece Türkiye A Milli takımının birkaç maçında sahada yer almıştı.

Arda Turan'ın Arsenal'le de anlaşamaması halinde ne yapacağı ise gizemini koruyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472

banner479