banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Alanyaspor'un yeni sponsoru belli oldu

PTT 1. ligde mücadele edecek olan Alanyaspor 2014-2015 sezonunda liglerde ALBİMO Alanyaspor ismi ile mücadele edecek. Taraflar arasındaki resmi sözleşme bugün Gökbel'de imzalandı

SPOR 17.08.2014, 22:01 18.08.2014, 17:00
Alanyaspor'un yeni sponsoru belli oldu
banner404
ALANYASPOR ile Alanya Bilal Mobilya (ALBİMO) arasında, futbol takımının isim hakkı sponsorluğu konusunda 1 yıllık anlaşma imzalandı. Alanya Belediyesi'nin Gökbel Yaylası'nda düzenlediği '10'uncu Gökbel Yaylası Yağlı Pehlivan Güreş Festivali'nde imzalanan sponsorluk anlaşmasına, MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel, Alanya Belediye Başkanı MHP'li Adem Murat Yücel,  Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, MHP İl Başkanı Osman Çetin, Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Alanyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Albimo Mağazaları Sahibi Bilal Gömeç ile ALBİMO Mobilyanın Reklam ve Tanıtım yüzü eski milli futbolcu Avrupa ve Türkiye Gol kralı Tanju Çolak katıldı.

TÖRENE YOĞUN KATILIM
 2 Temmuz'da yapılan genel kurulda isim hakkı için kulüp üyelerinden yetki alınmıştı. Bugün Yıldırım Demörören başkanlığında toplanacak olan Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim kurulunun " ALBİMO Alanyaspor" ismini onaylaması bekleniyor. Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu," Kulüp tarihinde bir ilk daha gerçekleşti. Bir yıl için ALBİMO ile isimsponsorluğu sözleşmesi imzaladık. Her iki tarafa da hayırlı ve uğurlu olsun. Tüm Türkiye'de faliyet gösteren bir Alanya firmasının isim sponsorluğunu alması bizleri ayrıca gururlandırdı" dedi. ALBİMO yönetim kurulu başkanı Bilal Gömeç," Bu anlaşma her iki taraf içinde inşallah hayırlı ve uğurlu olur. Yıllardır Alanyaspor'da her alanda maddi ve manevi hizmet ediyoruz. Sponsorluk anlaşması ile bunu bir adım daha ileriye taşıdık" dedi.
Yorumlar (0)