Alanyasporlular Grubu: "Özür dileriz"

Son oynanan Multigroup Alanyaspor - Altınordu maçında tribünlerde çıkan kargaşanın kendilerini de rahatsız ettiğini söyleyen Alanyasporlular Taraftar Grubu, yaptığı yazılı açıklama ile Multigroup Alanyaspor yönetiminden, taraftarlardan ve tüm futbolseverlerden özür diledi

Alanyasporlular Grubu: "Özür dileriz"
banner404
GRUP yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Öncelikle Altınordu maçını kazanarak yoluna devam eden takımımızı kutluyoruz. Alanya halkına heyecanlı günler yaşatan Multigroup Alanyaspor Başkanı sayın Hasan Çavuşoğlu, yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip, futbolcular ve tüm camiamızı birlik beraberlik içinde tebrik ediyoruz. Ayrıca bu hafta tribüne gelerek destek veren eski kulüp başkanlarımızı da tebrik ediyor, maçlarımıza devamlı bekliyoruz.
 Her hafta artan sayıları ile dikkat çeken, Oba Stadyumu'nun kalbi olan Maraton Tribünü'ne gelerek küfürsüz, profesyonel bir şekilde her hafta desteğini arttırarak görevlerini yapan sporseverlere Alanya adına ayrıca teşekkür ederiz. Yine Multigroup Alanyaspor'un etkin taraftar gruplarından olan Şimşekler'e de verdikleri destek için teşekkür ediyoruz.
 Bizler de elimizden geldiği kadar takıma destek olmaya çalışıyoruz. Kurulalı fazla zaman olmamasına rağmen sayımız günden güne artıyor. Dolayısıyla tribüne yeni gelenlerin çok olduğu ortamda zaman zaman sorunlar oluşmaktadır. Yıllardır tribünlerde büyüyen insanlarla yeni katılanların görüş ayrılığı ve destekleme şekli de kimi zaman farklı olabiliyor. Altınordu maçında da kişisel bir sorun yüzünden kargaşa yaşanmıştır. Maç sonrası sorun kendi mecrasında görüşülerek giderilmesine rağmen yanlış bir algı oluşmaması yüzünden açıklama yapmayı uygun gördük.
 Multigroup Alanyaspor taraftarları spor kamuoyunda yıllardır misafirperver, takımına ve futbolcusuna yenilse dahi sahip çıkmasıyla tanınmaktadır. Bizler de büyüklerimizden aldığımız bayrağı, bu doğrultuda götürmeye çalışıyoruz. Bundan sonra da çizgimizde bir değişiklik olmayacaktır ve kendi kişisel durumlarımız Alanyaspor'un üstüne çıkmayacaktır. Bu bağlamda yaşanan kısa kargaşadan ve verdiğimiz şık olmayan fotoğraftan dolayı Alanyasporluluklarından şüphe duymadığımız arkadaşlarımızdan ve stadyuma gelen taraftarlarımızdan özür diliyoruz.
 Ayrıca sevgili Alanyaspor taraftarlarından ricamız, lütfen taraftarı olduğumuz şehrimizin takımı Alanyaspor'un maçlarına gelirken lütfen turuncu yeşil formalarımızı giyerek gelelim. Hafta sonu oynayacağımız Adana Demirspor deplasmanına da grup olarak gidiyoruz. Gitmek isteyen taraftarlarımız grup liderlerimize başvurarak kayıt yaptırabilir. "
Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2016, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472