Alanyasporlu yıldız futbolcular, öğrenciler ile buluştu

'Alanyasporum Okulumda Projesi’ kapsamında sezonun son etkinliği, Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde yapıldı. Öğrenciler etkinliğe büyük ilgi gösterdi

Alanyasporlu yıldız futbolcular, öğrenciler ile buluştu
banner404

AYTEMİZ Alanyaspor’un, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğü 'Alanyasporum Okulumda' Projesi'nin 14. durağı Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu. Turuncu yeşilli futbolcular Haydar Yılmaz, Efecan Karaca ve Mamadou Fofana etkinlik kapsamında öğrencilerle bir araya geldi. Etkinliğe Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu da katıldı. Okul Müdürü Ali Rıza Gönüllü'nün açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik proje yürütücüsü Yusuf Yılmaz'ın projenin amacına ilişkin konuşmasıyla devam etti. Daha sonra kürsüye çıkan başkan Hasan Çavuşoğlu, amaçlarının Passolig veya ürün satmak olmadığını, projenin en önemli amacının şehrinin takımına bağlı taraftar grubu oluşturmak olduğunu kaydetti. 
Daha sonra okul müdürü Ali Rıza Gönüllü, etkinliğe katılımından dolayı Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu'na plaket verdi. Başkan Çavuşoğlu ise okul müdürü Gönüllü'ye turuncu yeşilli forma hediye etti. Ardından kürsüye davet dilen futbolculara birer çiçek verildi. Etkinlik sonunda futbolcular, öğrencilerin Alanyaspor Mağazası’ndan satın aldığı formalarını imzalayarak fotoğraf çektirdi. 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018, 23:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472