banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Alanyaspor'da herşey yolunda

Alanyaspor İkinci Başkanı Kamil Köseoğlu, Davraz kampında yaptığı değerlendirmede, "Geçtiğimiz yılki gibi heyecan vereci ve ekip ruhunu yakalamış bir takım yine yolda. İnşallah bu güç ve birliktelik lige de yansıyacak" dedi

SPOR 21.07.2014, 22:18 21.07.2014, 21:28
Alanyaspor'da herşey yolunda
banner404
 'EKİP RUHU AYNI'
Lig hazırlıklarını Davraz’da sürdüren Alanyasporlu futbolcuları Alanyaspor Kulübü İkinci Başkanı Kamil Köseoğlu, kampta ziyaret etti. Günün iki idmanını da izleyen Köseoğlu, Alanya Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ve Alanyaspor Sportif Direktörü Taner Savut ile hazırlıklar hakkında bilgiler aldı. Köseoğlu, ve Turuncu-Yeşilli takım arasında akşam toplantı yapıldı. Kamp izlenimlerini aktaran Köseoğlu, “Takım kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz sezon şampiyonlukla tamamlanan arkadaşlık ve takım ruhu sürüyor. Geçtiğimiz sene de lig öncesi hazırlık kampını Davraz’da yapmıştık. Takıma yeni katılanlarla birlikte aynı heyecan ve disiplinle iyi bir hazırlık kampı süreci geçiriyoruz. Umarım bu heyecan ve takım ruhu Erzurum kampından sonra lige de yansır” şeklinde konuştu. 

SONA YAKLAŞTIK
Transfer çalışmaları hakkında gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Köseoğlu, “Teknik ekibin istekleri doğrultusunda eksik olan bölgelerimize takviye yaptık. Eğer istediğimiz şartlarda ve kalitede iyi bir ofans oyuncusu bulabilirsek bir transfer daha yapıp süreci tamamlamayı düşünüyoruz. Son transfer yabancı oyuncu da olabilir. Bu şartlara bağlı. Kamp dönemi sonunda kadromuzu yeniden gözden geçireceğiz. Aramızdan ayrılacak olan oyuncular da olabilir. Kulübün mali şartları ve sağlıklı kadro yapısı nedeniyle lige yeterli sayıda oyuncu ile gireceğiz. Kadro şişkinliği istemiyoruz. Kamp sonunda mevcut kadromuzdan aksayan bölgeler olursa teknik heyetin raporu doğrultusunda gereğini yaparız” diye konuştu.
Yorumlar (0)