banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Alanyaspor'a destek sözü

Alanyaspor Yönetim Kurulu, dün Antalya Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Hüseyin Güney ve Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ'ı ziyaret etti. Güney, "Alanyaspor'a söz verdiğimiz desteği sağlayacağız" dedi

SPOR 23.07.2014, 00:31 22.07.2014, 23:46
Alanyaspor'a destek sözü
banner404

 ALANYASPOR Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri dün Antalya Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Hüseyin Güney ve Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ'ı makamlarında ziyaret etti. Ziyaretle ilgili bir açıklama yapan Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, "Alanyaspor'la ilgili genel bir değerlendirme yaptık. ALTİD'ten gelecek olan 1.5 milyon TL'yi bütçemize koyduğumuzu ve bu sorunun bir an önce çözülmesi gerektiğini ifade ettik. Kendisi Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel'den konu ile ilgili randevu talep etti. Birlikte sorunu çözmeye çalışacağız" dedi. 

Hüseyin Güney de "Alanyaspor şehrin bir parçası, sorunlarından arındırıp başarılı olması için çalışacağız" dedi. Yönetim Kurulu daha sonra aynı zamanda Alanyaspor Yönetim Kurulu üyesi olan Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ'ı ziyaret etti. Uludağ, "Alanyaspor'un sabit gelir kaynaklarını arttıracak bir dizi konuları masaya yatırdık. Faydalı bir ziyaret oldu" dedi. Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise "Nurettin Bey içimizden biri, sorunları yakından takip ediyor. Çözüm noktasında bizlere katkı yapacağına inanıyoruz" dedi.
Yorumlar (0)