Alanya'ya kampa geldiler

Hollanda'nın R.K.S.V. Margriet Oss U17 Takımı, hazırlık kampı için Alanya’ya geldi. Takım, 20 oyuncu, 3 teknik kadro ile Oba’da bulunan Özgür Bey Otel’de 8 Ocak'a kadar kamp yapacak

Alanya'ya kampa geldiler
banner404

TAKIMIN Teknik Direktörü Ersin Kurşunlu, ASS Teknik Direktörü Eniz Kurşunlu ve Altyapı Kadro Sorumlusu Ronny Van Dijk, Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken’i ziyaret etti. Erken ve misafir takımın teknik kadrosu birbirlerine takımların formalarını hediye ettiler. 

Hava şartları konusunda ellerinde çok sayıda alternatif olduğu halde kamp için Alanya’yı tercih ettiklerini söyleyen Altyapı Kadro Sorumlusu Ronny Van Dijk "Daha önce İspanya ve Portekiz’de kampa girdik. Çok da memnun kaldığımızı söyleyemem. Hava şartları konusunda elimizde iyi alternatifler vardı ancak Alanya’nın misafirferverliği ve insanların sıcak kanlı oluşu, ayrıca tesislerin tam donanımlı olması tercihimizi Alanya’dan yana kullanmamıza neden oldu. Burada kamp yapmaktan son derece memnunuz" dedi. 


ERKEN ALANYA’YI ANLATTI 


Misafirlerini makamında ağırlayan Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken ise, Hollandalı teknik adam Van Dijk’e, Alanya’nın turizmdeki önemi, tarihi yapısı, doğası ve iklimi hakkında bilgi verdi. Takımın Alanya’da kampa girmesinden duyduğu memnuniyetin altını çizen Erken, "Alanya gerek iklim olarak, gerekse sahip olduğu tesislerle kamp yapmak için son derece uygun bir şehir. Kamp için Alanya’ya gelen her takıma destek olduk ve olmaya devam edeceğiz" dedi. Öte yandan, 

Alanya Belediyespor U16 Takımı ile R.K.S.V. Margriet Oss U17 Takımı pazar günü saat 13.00’de Oba Sadullahoğlu Futbol Sahası’nda dostluk maçına çıkacaklar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner540

banner518

banner481

banner472

banner479