Adana Demirspor'dan güven açıklaması

Multigroup Alanyaspor'un 28 Şubat Pazar günü deplasmanda oynayacağı Adana Demirspor maçı öncesi, mavi lacivertli ekipten "hakem" açıklaması geldi

Adana Demirspor'dan güven açıklaması
banner404
 SON haftalarda yaşanan hakem hatalarından dolayı adeta hedef haline gelen Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Kuddusi Müftüoğlu'na, Multigroup Alanyaspor'un rakibi Adana Demirspor'dan destek açıklaması geldi. Kulüpten yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Bu hafta içerisinde hakem camiasının, dolayısıyla çatı kuruluş Merkez Hakem Kurulu'nun (MHK) gündemde olması hafta sonu Alanyaspor karşılaşmamız için de sporseverlerin endişe duymasına sebep oldu. Özellikle MHK Başkanı Sayın Kuddusi Müftüoğlu'nun Alanyalı olması nedeniyle ve yaşanan hakem hataları dolayısıyla taraftarlarımız nezdinde endişesini anlıyor; ancak Adana Demirspor Kulübü yönetimi olarak bizler bu endişeyi taşımıyoruz.
Adana Demirspor Kulübü yönetimi olarak bizler, fair play duygusunu, göreve geldiğimizden bu yana sergileyen ve bundan asla ödün vermeyen bir kulüp olduk.

Tarafsızlığın sözünü vermiş ve objektif bakış açısı ile çalışmalarını sürdüren MHK'ye duyduğumuz sonsuz güvenle; MHK Başkanı Sayın Müftüoğlu'nun herhangi bir şekilde zan altında bırakılmasının da Adana Demirspor Kulübü olarak bizleri derinden yaralayacağını kamuoyuna saygıyla bildiririz."
Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2016, 20:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479