banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

05.08.2019, 01:30

Söz taraftarda - 1

 

SÜPER Lig'in başlamasına yakın bir süre kala, ‘Veysel Reis’le Alanyaspor’ sayfası üzerinden taraftarlarımıza düşüncelerini sorduk. Sorunların büyük çoğunluğu yıllardır çözülmeyen birkaç kalem üzerinde yoğunlaşıyor. Sorunları okuduğumuz zaman anlıyoruz ki, yetki alanları karıştırılıyor. Alanyaspor yönetiminin sorumlu olduğu alanların yanında Alanya Kaymakamlığı, ilçe ve büyükşehir belediye başkanlıklarının da çözmesi gereken sorunlar var. Mesela bir örnek verecek olursak, Alanya Belediyesi Spor Müdürlüğü 25.05.2018 tarihinde Spor Toto Başkanlığına koltuk için başvuruda bulunuyor. 15 aydır yazıya cevap bile verilmiyor. Bu örnek bize gösteriyor ki, şehrimizde birlik ve beraberlik basın önünde kameralar karşısında konuşmakla sınırlıdır. Sözü fazla uzatmadan söz sırası bizde diyen taraftarlarımızın görüşlerine geçiyorum. Birkaç gün boyunca tüm yorumları kamuoyu ile paylaşmak istiyorum.

Alanya Güneş Ecz.: Reis rica ediyorum şu sigaraya bir çözüm bulsunlar. 5 yaşındaki çocuğum ile maça geliyorum, elin sigarasını çekemem. Hep uyarıyoruz, biz kötü oluyoruz. Jandarma, güvenlik dışarıda arıyor ama içerde içeni görüyor, tık yok. Gencecik çocuklar sigara dumanına maruz kalmamalı.

Murat Okay: Otopark sorunu bir an önce çözülmeli.

Serdar Darser: Koltuklar Süper Lig'e yakışmıyor.

Ahmet Şahin: Yönetimde takip ediyorsa, stadın koltuklarına bir haftalığına gelsin otursunlar. Bu koltuklar artık TFF 1. Lig'de bile yok. Yol çilesi bitmediği gibi maç bitene kadar şart olsun mahvoluyoruz.

Filiz Koyunlu Şenel: Bayan taraftarlara kombinelerde indirim rica ediyoruz.

Turuncu Yeşil: Açılır kapanır koltuk olmalı.

Recep Tunç: Bedavacılara özel oto park, taraftara ise yok.

Cevahir Kaya: Güney Kale arkasında giriş esnasında çok yığılma oluyor, kapı sayısı artar mı? Bir de koltuklara kombine alanların isimleri yazılmalı.

Mehmet Teker: Reis kantinde devre arası çok yığılma oluyor. Kantinde devre arası gelmeden hazırlık yapılsa daha güzel olur.

Veysel Sünbül: Koltuklara kombine sahiplerinin ismi yazılsın. 750 TL veriyoruz ama yer kavgası yapıyoruz, ayakta izlemek zorunda kalıyoruz.

Şahin Koyuncu: Tribünde maç esnasında sigara içilmesin. Sırf bu yüzden sigara içmeyen, yanındaki insanlar yüzünden duman altında kaldığı için maça gelmeyen arkadaşlarım var.

Mesut Yücel: Bütün koltukların Alanyaspor’a yakışır şekilde yenilenmesi gerekir.

Hasan Kızıltaş: Deplasman tribününün yeri değişsin. Biraz basık bir yer yapılsın ve sesleri çok çıkıyor orada. Onların kışkırtmaları yüzünden boşuna ceza alıyoruz.

Emrah Sönmez: 1- Deplasman tribünü 2- Koltuklar 3- Aydınlatma 4- Stadın dolması için bir şeyler yapılmalı. Mesala çocuk tribünü veya öğrenci grupları olmalı.

- DEVAM EDECEK –

Yorumlar (1)
alanyalı07 2 hafta önce
Koltukları değiştirmek koskoca kulüp için sorunmu bu kadar oyuncu satıldı onların parası ne oldu ayrıca bukadar çok sponsor var.