İşte Ak Parti Ankara ilçe adayları !

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'nın ilçe adaylarını açıklıyor.

İşte Ak Parti Ankara ilçe adayları !
banner404

CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'nın ilçe adaylarını açıklıyor. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde partisinin Ankara Büyükşehir ile ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı

İŞTE ERDOĞAN'IN AÇIKLADIĞI ADAYLAR:

Akyurt - Hilal Ayık

Altındağ - Asım Balcı

Ayaş - Burhan Demirbaş

Bala - Ahmet Buran

Beypazarı - Tuncer Kaplan

Çamlıdere - Hazım Caner Can

Çankaya - Amber Türkmen

Çubuk - Baki Demirbaş

Elmadağ - Gökhan Küçükçelebi

Evren - Hüsamettin Ünsal

Güdül - Muzaffer Yalçın

Haymana - Özdemir Turgut

Kahramankazan - Serhat Oğuz

Kalecik - Duhan Kalkan

Keçiören - Turgut Altınok

Kızılcahamam - Süleyman Acar

Mamak - Murat Köse

Nallıhan - İsmail Öntaş

Pursaklar - Ayhan Yılmaz

Sincan - Murat Ercan

3 ADAY MHP'DEN

Erdoğan, Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti Ankara Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Programı'na gelişinde, salon dışında toplanan kalabalığa seslendi. Erdoğan, "Ankara'da 25 adayımızın 3'ü Cumhur İttifakı'mızın gereği MHP'den, diğerleri partimizden. Cumhur İttifakı'nı inşallah Ankara'mızda, başkentimizde, karşımızdaki illet ittifakına karşı muzaffer kılacağız" ifadesini kullandı.

Erdoğan, şöyle devam etti:

"BİZ ANKARA'YI ÇOK SEVDİK"

"2019'un ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlı olmasını diliyorum.15 Temmuz'un gazi şehri Ankara'yı selamlıyorum. İster atadan Ankaralı olsun ister başka şehirlerden gelsin Türkiye'nin başkentinde yaşama bahtiyarlığına erişen kardeşlerimi selamlıyorum. Gönlümüzü dünyanın neresine atarlarsa atsınlar sonun da döner dolaşır gelir Ankara'ya düşer. Şahsım için Rize ata yurdumdur, İstanbul hayata ve siyasete başladığım şehirdir. Son 17 yıldır zamanının önemli bölümünü burada geçiren biri olarak biz Ankara'yı çok sevdik, Ankara da bizi sevdi. 16 yıldır bizi bırakmadı, bırakmayacak. Bu sevda için Ankara için en doğrusunu yapmaya çalışıyoruz."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuri Alaca
Nuri Alaca - 4 ay Önce

Duhan Kalkan'ın 17-25 Aralık sürecinden hemen sonra, 2014 yılı başlarında, MİT'ten MSB'ye "tenzil-i rütbe" bağlamında geçiş yapmak zorunda kaldığını; MSB'den Külliye'ye "görevlendirme" yoluyla gittiğini; ancak babası Ata Kalkan'ın hakkındaki güçlü FETÖ şüphesi ve iddiaları (Bylock tespiti, hain darbe teşebbüsünü durduran kahraman subayları pasifize etme çalışmaları, darbe gecesindeki eylemsizliği, v.s.) nedeniyle Jandarma teşkilatından tasfiye edilmesini müteakip Külliye'deki görevlendirmesinden ve MSB'deki görevinden istifa ettiğini, esasında bu istifanın bir "el çektirme" olduğunu; öyle ki, bu el çektirmenin ardından Etimesgut'ta ikamet maksatlı kullandığı askeri lojmanı da apar topar boşalttığını; sığındığı AKP Ankara İl Teşkilâtı'nda, yeni il yönetimi tarafından istenmediğini; karısının askeri yargıdan sivil yargıya sürüldüğünü ve emekli subay babasının da "ankesörlü görüşme" operasyonunda tutuklandığını eklemek gerekir.

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472