Sena Nur Çelik'ten Alanya seçmenine teşekkür

Seçim sonuçlarını Alanya’da kutlayan Sena Nur Çelik, Alanya seçmenine teşekkür etti

Haber: Alper KUTAY

ALANYA’DA Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri sonuçlarının açıklanmaya başlamasının ardından, vatandaşlar kutlamak için Ak Parti Seçim Ofisi önünde toplandı. Pazar gecesi saat 22.30 sıralarında Ak Parti Seçim Ofisi’ne İlçe Başkanı Mustafa Toklu ile gelen Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, yaklaşık 10 bin Alanyalı tarafından coşkuyla ve sevgi gösterileriyle karşılandı. Toplanan kalabalık gecenin ilerleyen saatlerine kadar seçim zaferini bağırlarına bastıkları milletvekilleri Çelik ile kutladı.
‘SEÇİMİN GALİBİ 81 MİLYON’
Çelik, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Bize bu sevinçli günü, bize bu zaferi yaşatan Allah’a hamdolsun. 24 Haziran seçimlerinin galibi tüm milletimizdir. 24 Haziran seçimlerinin galibi 81 milyondur. Kazanan demokrasidir, kazanan kardeşliktir, kazanan istikrar ve huzurdur. Bize oy versin veya vermesin sandık başına giden, oylarıyla iradesini ortaya koyan tüm seçmenlerimize teşekkür ediyorum. Yarından itibaren, Türkiye’nin mücevherleri olan Antalya ve Alanya’mızı daha da parlatmak, Cebeli Tarık’tan Beyrut’a kadar bütün Akdeniz coğrafyasının merkezi haline getirmek için dur durak bilmeden çalışmaya devam edeceğiz.
‘ALANYA ŞAHLANMAYI SÜRDÜRECEK’
Türkiye yükselişine devam ederken, güzel şehrimiz de ülkemizin dünyaya açılan penceresi olmaya devam edecek. Başta takım kaptanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na ve tüm aday arkadaşlarıma, il başkanımız İbrahim Ethem Taş ve tüm ilçe teşkilatlarımıza, Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e, Alanya’mızın genç çalışkan ilçe başkanı Mustafa Toklu ve yönetimine, Kadın Kollarımızın fedakar başkanı Gülay Özen ve tüm ak kadınlara, Gençlik kollarımızın dinamik başkanı Yılmaz İçmen ve tüm ak gençlere, tüm mahalle başkanlarımıza, sandık görevlilerimize, aday adayı arkadaşlarımıza ve tüm ak gönüllülere şükranlarımı sunuyorum. Rabbim birliğimizi dirliğimizi daim etsin.”

 

YORUMLAR