Antalya'da gelinliğiyle oy kullandı

Alanya Belediyesi'nde memur olarak çalışan Büşra Masatlı (26) ile Ali Gök (27) gelinlik ve damatlıkla Alanya Fevzi Alaettinoğlu Lisesi'ne oy kullanmak için geldi

ALANYA Belediyesi'nde memur olarak çalışan Büşra Masatlı (26) ile Ali Gök (27) gelinlik ve damatlıkla Alanya Fevzi Alaettinoğlu Lisesi'ne oy kullanmak için geldi. 1154 numaralı sandığa giden çiftten Büşra Masatlı gelinliğiyle oy kabinine girerek vatandaşlık görevini yerine getirdi. Büşra Masatlı, Seçimlerimiz tüm Türkiye'ye hayırlı olsun. Düğün günümüze denk gelmesi bizim için hoş bir anı oldu. Umuyoruz ki bu günümüz gibi her günümüz düğün havasında geçer diyerek oy zarfını sandığa bıraktı. Damat Ali Gök'ün başka bir sandıkta oy kullandığı belirtildi. Oy kullanma işleminin ardından çift arkasında Aşk ittifakı yazılı gelin arabasına binerek düğün salonuna gitti.

AMBULANSLA SANDIĞA GÖTÜRÜLDÜLER

Alanya'da Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde oy kullanmak isteyen, ancak rahatsızlıkları nedeniyle hastanede ve evde yatarak tedavi görenlerin de ambulanslarla sandıklara taşınarak oy kullanmaları sağlandı. Hastalar, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Evde Sağlık Hizmetleri Birimi tarafından alınarak ambulansla oy verecekleri sandıklara getirildi. Oy verme işlemi tamamlanan hastalar daha sonra alındıkları yerlere götürüldü.

'VATANDAŞLARIMIZA DESTEK OLMAK İÇİN BURADAYIZ'

Hastane Başhekimi Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş, Evinde sağlık hizmeti alan, hastanemizde yatmakta olan, sağlık yardımı olmaksızın oy vermeye gidemeyecek vatandaşlarımıza destek olmak için buradayız. Vatandaşımızın doğal hakkı olan oy atma imkanını sağlamak için hastanemizde görevli personellerimiz bulunmaktadır. İstek doğrultusunda hastalarımıza yardımcı olmaya devam edeceğiz dedi.
 

YORUMLAR